با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آشنایی با علم مهندسی

دانلود و خرید کتاب آشنایی با علم مهندسی

مانند یک مهندس فکر کنید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آشنایی با علم مهندسی  نوشته  کمیل مک کیو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آشنایی با علم مهندسی

کتاب آشنایی با علم مهندسی اثری از کمیل مک‌کیو با ترجمه حسین سلیمانی، از کتاب‌های مجموعه دامیز برای کودکان و نوجوانان است. این کتاب به شما می‌آموزد مانند یک مهندس فکر کنید و با کلیت کار مهندسان آشنا شوید. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کمیل مک‌کیو در کتاب آشنایی با علم مهندسی بچه‌ها را با نحوه تفکر یک مهندس آشنا می‌کند و برای آن‌ها پروژه‌های مختلفی طراحی کرده است تا بتوانند با ابعاد و جنبه‌های گوناگون این شغل آشنا شوند. 

کتاب کتاب آشنایی با علم مهندسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب، اثری جذاب برای تمام نوجوانان کنجکاو و تمام کودکانی است که به علم و دانش علاقه‌مندند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۲۹-۹
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۲۹-۹