با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نگرانی خدایان

دانلود و خرید کتاب نگرانی خدایان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نگرانی خدایان  نوشته  اریک فون‌دانیکن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نگرانی خدایان

کتاب نگرانی خدایان نوشته اریک فون‌دانیکن است که با ترجمه قدیر گلکاریان منتشر شده است. کتاب نگرانی خدایان اثری دیگر از نویسنده کتاب مشهور ارابه خدایان است که به اتفاقات ماورالطبیعه در طول تاریخ می‌پردازد.

درباره کتاب نگرانی خدایان

اریک فون دانیکن در این کتاب به کاوش در اعتقادات در رابطه با قدرت‌های خارق العاده‌ای می‌پردازد که بسیاری از باورهای بشری را به وجود اورده‌اند.

این کتاب هم مانند کتاب دیگر دانیکن به اسم ترفند خدایان به موضوعات عجیبی مثل انوار عجیب فراعنه مصر، شهرهای گم‌شده در جنگل‌های وحشی، سفرهای فضایی در زمان‌های گذشته، و شگفتی‌های کتاب مقدس می‌پردازد. 

او با مطالبی که در این کتاب‌ها بیان کرده شما را به فکر وا می دارد که مثلا مصری‌ها کنده‌کاری‌های درون قبرهایی که در اعماق زمین ساخته می‌شد را با چه نوری انجام می دادند؟ آیا نور ناچیز شمع و حتی مشعل برای این کار کافی بوده است؟ اگر نبوده پس چه نوری به انها کمک می‌کرده است؟

او قصد دارد تا با پرداختن به این موضوعات، تاریخ تمدن بشری را با پیوند دادن به بازمانده‌های باستانی و عجایب به عقب‌تر ببرد و بسیار قدیمی‌تر نشان دهد. او به سراغ سوالاتی می‌رود که در دل تاریخ بی‌جواب مانده‌اند، اینکه دنیای قدیم به چه پایه از علم رسیده بود و این علم از کجا آمده بود؟ 

خواندن کتاب نگرانی خدایان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به موضوعات عجیب و شگفت‌انگیز مخاطبان این کتاب‌اند.

 درباره اریک فون دانیکن

اریک فون دانیکن در ۱۴  آوریل ۱۹۴۵ در شهر زوفینگن سوئیس به دنیا آمد. او فارغ التحصیل کالج اس تی مایکل در فریبورگ است. 

در سال ۱۹۶۰ با الیزابت اسکاجا ازدواج کرد و حاصل این ازدواج کورنلیا (زاده ۱۹۶۳) تنها فرزند این زوج بود. او در نوجوانیش شاهد فرود اضطراری یک بمب افکن آمریکایی در طی جنگ جهانی دوم در نزدیکی منزل پدرش بود. سربازان یک یک بدون نقاب و با نقاب از لاشه آن پایین می‌آمدند و این گونه جرقه فرود خدایان در ذهن پرکار او کلید خورد.

 او پس از نخستین و دومین کتابش «خدایان آن سوی فضا» مورد هجمه و فشار شدید کلیساهای کاتولیک قرار گرفت. او ناگهان بسیاری از باورهای مسیحیان متعصب را کفر خواند و گفت خداوند بسیار برتر از آن است که پسری داشته باشد.

 او می گوید این اعتقاد احمقانه‌ترین فلسفه‌ای است که در حیطه خداشناسی مطرح شده است. وی تاوان سختی برای نپذیرفتن اعتقادات متعصبانه کاتولیکی داد اما هرگز تسلیم نشد.

فون دانیکن آنقدر به کشف اسرار فضا علاقه داشت که از همان نوجوانی همیشه درباره فضانوردی، بشقاب پرنده‌ها و موجودات هوشمند فرازمینی صحبت می‌کرد. همین علاقه شدید باعث شد مدیر یک اردوگاه کار جوانان که او در آن جا سرپرست یک گروه بود از او شکایت کند و دادگاه نیز او را به چهار ماه حبس تعلیقی محکوم نمود. 

پس از آن پدرش او را از مدرسه بیرون آورد و برای کار به هتلی در سوئیس فرستاد. دانیکن با پول کمی که پس انداز کرده بود به مصر سفر کرد تا بلکه برای هزاران پرسش بی پاسخش جوابی بیابد. او پس از مدتی به سوئیس بازگشت و در پی اتهام به کلاهبرداری دوباره روانه زندان شد.

 او چندین بار به اتهام فرار مالیاتی تحت تعقیق قرار گرفت و یک بار در مصاحبه‌ای گفت مشاهده‌هایش را با خیال درآمیخته تا کتاب‌هایش جذاب‌تر شوند. بعضی از منتقدان عکس‌هایی را که او از بشقاب‌پرنده‌ها منتشر کرده است، دستکاری شده دانسته‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۴۱-۴۷-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۱۲۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۴۱-۴۷-۱