تلخیص مفهومی و روان از هجز 2

دانلود و خرید کتاب تلخیص مفهومی و روان از هجز 2

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تلخیص مفهومی و روان از هجز 2  نوشته  مریم‌دخت تبریزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تلخیص مفهومی و روان از هجز 2

کتاب تلخیص مفهومی و روان از هجز 2 نوشته مریم دخت تبریزی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به پزشکی پایه است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون بورد تخصصی است.

درباره کتاب تلخیص مفهومی و روان از هجز 2

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب تلخیص مفهومی و روان از هجز 2 با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب تلخیص مفهومی و روان از هجز 2 مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب تلخیص مفهومی و روان از هجز 2 را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب تلخیص مفهومی و روان از هجز 2 برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۹-۲
تعداد صفحات۵۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۹-۲