Algorithm - Staging ENT

دانلود و خرید کتاب Algorithm - Staging ENT

مجموعه‌ای کامل از الگوریتم‌های کامینگز ۲۰۲۰ و استیجینگ‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب Algorithm - Staging ENT  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب Algorithm - Staging ENT

کتاب Algorithm - Staging ENT نوشته فاطمه شجاع‌صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته گوش و حلق و بینی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل مجموعه‌ای کامل از الگوریتم‌های کامینگز ۲۰۲۰ و استیجینگ‌ها است.

درباره کتاب Algorithm - Staging ENT

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب Algorithm - Staging ENT با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب Algorithm - Staging ENT مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب Algorithm - Staging ENT را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب Algorithm - Staging ENT برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۱۱-۳
تعداد صفحات۸۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۱۱-۳