با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آموزش آزمایشگاهی فیزیولوژی گیاهی

دانلود و خرید کتاب آموزش آزمایشگاهی فیزیولوژی گیاهی

برای آزمایشگاه‌های فیزیولوژی گیاهی دوره کارشناسی کلیه گرایش‌های رشته زیست‌شناسی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آموزش آزمایشگاهی فیزیولوژی گیاهی  نوشته  منصور شریعتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش آزمایشگاهی فیزیولوژی گیاهی

کتاب آموزش آزمایشگاهی فیزیولوژی گیاهی نوشته منصور شریعتی و فرزانه ضوئی یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان برای تدریس در رشته زیست‌شناسی این دانشگاه است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

کتاب تخصصی آموزش آزمایشگاهی فیزیولوژی گیاهی یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.

درباره کتاب آموزش آزمایشگاهی فیزیولوژی گیاهی

کتاب حاضر در راستای به‌روز و عملی‌ترکردن دروس عملی آزمایشگاه‌های فیزیولوژی گیاهی دورۀ کارشناسی مطابق با سرفصل‌های دروس مصوب ستاد انقلاب فرهنگی تدوین شده است؛ به‌طوری‌که دانشجویان رشته‌های مرتبط و کارشناسان دروس عملی آزمایشگاه‌های فیزیولوژی گیاهی بتوانند از آن به‌عنوان کتاب دروس عملی آزمایشگاه‌های فیزیولوژی گیاهی استفاده کنند.

در راستای فهم بهتر دروس نظری فیزیولوژی گیاهی و همچنین درک بهتر مفهوم آزمایش‌ها، مقدمه مناسب برای تمام آزمایش‌ها تهیه شده است، تمام آزمایش‌ها از نظر عملی بارها تکرار و تصحیح شده‌اند، تصاویری استفاده شده‌اند که بیشتر آنها را نگارندگان از آزمایش‌ها تهیه کرده‌اند و روش تهیه محلول‌های لازم برای تمام آزمایش‌ها در بخش ضمیمۀ کتاب آورده شده است. 

 خواندن کتاب آموزش آزمایشگاهی فیزیولوژی گیاهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب حاضر برای آزمایشگاه‌های فیزیولوژی گیاهی ۱ (آزمایشگاه جذب و تغذیه) و آزمایشگاه‌های فیزیولوژی گیاهی ۲ (آزمایشگاه تنفس و فتوسنتز) دانشجویان تمام گرایش‌های زیست‌شناسی دورۀ کارشناسی ازجمله گیاهی، جانوری، میکروبیولوژی، ژنتیک و سلولی مولکولی که نیاز به گذراندن آزمایشگاه‌های فیزیولوژی گیاهی دارند، تنظیم شده است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۰۰۲-۴‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
دسته بندی
تعداد صفحات۱۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۰۰۲-۴‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬