بینی ام را عمل کنم یا نه؟

دانلود و خرید کتاب بینی ام را عمل کنم یا نه؟

رازهای جراحی زیبایی بینی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بینی ام را عمل کنم یا نه؟  نوشته  حامد کاکه خانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بینی ام را عمل کنم یا نه؟

کتاب بینی ام را عمل کنم یا نه؟؛ رازهای جراحی زیبایی بینی نوشته حامد کاکه‌ خانی یکی از کتاب‌های عمومی حوزه پزشکی انتشارات رویان‌پژوه است.

انتشارات رویان‌پژوه به عنوان یکی از فعال‌ترین ناشران حوزۀ پزشکی ایران، همواره تلاش خود را در مسیر پیروی از آخرین تحولات و دستاوردهای علمی در جهان و رعایت معیارهای شناخته شده جهانی در تولید آثار برجسته علوم پزشکی به ویژه در حوزۀ دندان‌پزشکی معطوف ساخته است. این انتشارات تاکنون توانسه است عنوان غرفه برتر بخش ناشران دانشگاهی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال ۹۷، لوح بیست و سومین دوره کتاب سال دانشگاهی از دانشگاه تهران، جایزه کتاب فصل سال ۹۱، بیست و هفتمین دوره کتاب فصل سال ۹۲، جایزه کتاب برتر دانشگاهی اصول و مبانی کاربردی در ساخت پروتـز کامل در بیست و هفتمین دوره کتاب سال دانشگاهی ۹۷، جایزه کتاب برتر دانشگاهی دندان‌پزشکی کودک و نوجوان مک دونالد ۲۰۱۶ و ده‌ها لوح تقدیر دیگر را در حوزه چاپ و نشر دریافت کند.

خواندن کتاببینی ام را عمل کنم یا نه؟؛ رازهای جراحی زیبایی بینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای مخاطب عام نوشته شده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۵۶۲-۱۶-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۱۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۵۶۲-۱۶-۱