علوم پایه در اتولوژی (1400)

دانلود و خرید کتاب علوم پایه در اتولوژی (1400)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب علوم پایه در اتولوژی (1400)  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب علوم پایه در اتولوژی (1400)

کتاب علوم پایه در اتولوژی (1400) مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی نوشته دکتر فاطمه شجاع صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس علوم پایه در اتولوژی است که نکته‌های تخصصی رشته گوش و حلق و بینی را جمع‌آوری کرده. کتاب علوم پایه در اتولوژی (1400) شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب علوم پایه در اتولوژی (1400)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب علوم پایه در اتولوژی (1400) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب علوم پایه در اتولوژی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب علوم پایه در اتولوژی (1400)

مطالعه کتاب علوم پایه در اتولوژی (1400) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۴۵۰-۳-۴
تعداد صفحات۳۰۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۴۵۰-۳-۴