با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
انتقال واژگان از طریق پلتفرم های آنلاین

دانلود و خرید کتاب انتقال واژگان از طریق پلتفرم های آنلاین

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب انتقال واژگان از طریق پلتفرم های آنلاین  نوشته  امیرمهدی مشکین‌مهر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب انتقال واژگان از طریق پلتفرم های آنلاین

کتاب انتقال واژگان از طریق پلتفرم های آنلاین اثری از امیرمهدی مشکین مهر است که در انتشارات آرنا به چاپ رسیده است. این کتاب پژوهشی درباره استفاده از رسانه‌های الکترونیکی و تاثیر آن در آموزش زبان خارجی است.

اما چرا واژگان؟ واژگان از مهم‌ترین ستون‌‌های هر آموزشی هستند. هدف هر کلاس آموزشی وهر معلم آموزش زبان این است که زبان‌ آموز و شرکت‌کننده بتوانند از زبانی که در حال یادگیری آن است، استفاده کند و این امر بدون استفاده از واژگان امکان‌پذیر نیست. در حال حاضر، آموزش الکترونیکی و استفاده از رسانه‌های الکترونیکی در آموزش مبحثی محبوب و رایج است و با شدت گرفتن بیماری کرونا، بیش از پیش نیاز آن احساس شد.

امیرمهدی مشکین مهر در این کتاب حاصل پژوهش‌هایش را درباره چگونگی استفاده از رسانه‌های الکترونیکی و تاثیر آن در آموزش زبان‌‌های خارجی و علی الخصوص در مبحث انتقال واژگان در اختیار ما قرار می‌دهد. 

کتاب انتقال واژگان از طریق پلتفرم های آنلاین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب انتقال واژگان از طریق پلتفرم های آنلاین می‌تواند اثر مفیدی برای تمام زبان‌آموزان و همچنین معلمان و مدرسان آموزش زبان باشد. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۹۱-۰۳۹-۶‬‬‬‬
تعداد صفحات۹۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۹۱-۰۳۹-۶‬‬‬‬