با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گنج گمشده

دانلود و خرید کتاب گنج گمشده

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گنج گمشده  نوشته  زهره صبوری‌فرد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب گنج گمشده

کتاب گنج گمشده اثری از زهره صبوری فرد است که در انتشارات مانیان به چاپ رسیده است. این کتاب به ما کمک می‌کند تا با ضمیر ناخودآگاه خود دوست شویم، ارتباط برقرار کنیم و گنجی را که در دل آن نهان است، بیابیم.

درباره کتاب گنج گمشده

رسیدن به آرزوها مسیری سخت و دشوار نمی‌طلبد، بلکه مسیری سرشار از ایمان و اعتقاد و باور محکم قلبی می‌خواهد. ضمیر ناخودآگاهمان، گنج گمشده را در درون خودش نهفته دارد که تنها زمانی بیرون می‌آید که توانمان را برای رسیدن به آن گذاشته باشیم و از همه مهمتر به وجودش ایمان داشته باشیم. اگر بیاموزیم افکار خود را در قالب تصاویری واضح تجسم کنیم و خواسته‌هایمان را با هیجان و احساس بیان کنیم، می‌توانیم تا حدی به زبان خود ضمیر ناخودآگاه صحبت کرده باشیم و این کار بسیار مهم است، چرا که ضمیر ما، هرآنچه را که از جنس خودش باشد، می‌پذیرد. 

شاید بد نباشد اگر به تمام سختی‌های مسیر زندگی مانند تیری نگاه کنیم که به سمت عقب کشیده شده است تا با تمام قدرت و توان به جلو پرتاب شود. فقط اگر چنین چیزی را باور داشته باشیم، می‌توانیم این را بپذیریم و زندگی خود را در مسیری قرار دهیم که خودش ما را به سمت موفقیت‌ها و آنچه می‌خواهیم، راهنمایی کند.  

کتاب گنج گمشده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب گنج گمشده را به تمام علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب گنج گمشده

باید اول کارهای کوچک را انجام بدهید.

اول کار بزرگ (شیرجه بزنید درونش) روی آن تمرکز کنید

اول مهمترین کار خود را انجام بدهید کاملا تا انجام شود چون اینکار به شما انرژی فوق‌العاده و سرافرازی و اعتماد به نفس میدهد. و اندروفین در خون شما و ذهن شما ترشح میشود که شما را به سوی کارهای دیگر سوق میدهد. (بهره‌وری بالا میرود)

هنگام رانندگی و عبور و مرور به برنامه‌های صوتی آموزشی گوش بدهید، رادیو روشن نکنید.

ذهن خود را با چیزهای با کیفیت تغذیه کنید که الهام بخش باشد و شما را تعالی دهند تا بهترین عملکرد را داشته باشید این روش برای توسعه و تکامل فردی در کل زندگیتان مفید است.

حس اضطرار در خود ایجاد کنید، سرعت عملکرد خود را بالا ببرید. پس از انجام یک کار سریع به سراغ کار بعدی بروید، وقت تلف نکنید هر چه سریعتر بجنبید انرژی بیشتری خواهید داشت.

عمل کنید تا موفق شوید.

با ضمیر ناخودآگاهتان به زبان خودش حرف بزنید چون هرآنچه که ازجنس خودش باشد را می پذیرد. خواسته هایت را مملو از هیجان واحساس کن نه استدلال و منطق.

افکارت را در قالب تصویری واضح تجسم کن.

برای خود و اهدافت داستان بساز که قهرمانش خودت باشی، در این صورت است که ضمیر ناخودآگاه آن را می پذیرد و تا رسیدن به اهدافت حفظشان می کند.

جهان هستی پر از ثروت و فراوانی است ذهن ناخودآگاه خود راباید تربیت کنیم تا این باور را پذیرا باشد، آن قدر جسارت داشتهباشید تا ادعا کنید این حق شماست که ثروتمند باشید در اینصورت ذهن نیمه هوشیارتان ادعای شما را محترم میشمارد و با شما همراه خواهد شد.

این را میدانید که انرژی کل هستی از تو محافظت میکند ومراقب توست. این انرژی همیشه در دسترس است اما اگر تو ازآن بی بهره هستی فقط خودت مقصری. اگر تو درهای ذهن خود را بسته نگاه داری با وجود تابش خورشید در آسمان در تاریکی به سر میبری، حتی اگر تو درهایت را باز نگه داری ممکن است چشمانت بسته باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
عالی بود دست نویسندش در نکنه
۱۴۰۰/۰۶/۰۴

عالی بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۱۱-۳۵-۹
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۱۱-۳۵-۹