سفید سفید مثل برف

دانلود و خرید سفید سفید مثل برف

۲٫۱ از ۱۰۲ نظر
۲٫۱ از ۱۰۲ نظر

برای خرید و دانلود   سفید سفید مثل برف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

mehregan
مرد غریبه داستان با این سفر قصد شناخت شخصیت واقعی زن را داشت وقتی که توی قهوه خانه صورتش را با چادرش پوشاند و پاهایش را متوجه شد که کارش از سر احتیاج است وقتی از زن هایی که در حال آشپزی کردن و منتظر شوهرانشان هستند حرف می زد متوجه شد که این زن چقده نیاز به خانه و خانواده دارد و کارش از سر ناچاری است ، وقتی که هیچ واکنشی از طرف زن جهت جذب خود ندید و حتی آرایش مجددش را هم پاک کرد باز هم متوجه شد که کارش از سر نیاز هست ، و سعی کرد اعتماد زن را به خود جلب کند ، و سعی کرد تا جایی که ممکن است حداقل برای یک روز هم که شده تن فروشی نکند ،حتی باز هم در آخرین لحظات که زن از ماشین بیرون پرید هنوز هم امیدوار به برگشتنش را داشت وقتی که زن مسافر ماشین دیگر شد به این نتیجه رسید که این زن به کارش عادت کرده هر چند هم که از سر ناچاری تن به این کار بدهد .جالب بود
آرش
همین که بدانیم داستانی می خواهد زندگی یک تن فروش را تعریف کند, حتی اگر قبلا هزاران بار داستانی با این موضوع خوانده باشیم, خواسته یا ناخواسته اولین قلاب را داریم. اخیرا هم که تقریبا همه نویسنده هایی که این موضوع را می نویسند سعی می کنند دنیا را از دید مظلومانه تن فروش تعریف کنند (که در واقع غالبا همینطور هم هست) و این روش با این زاویه دید تازگی چندانی ندارد. تنها چیزهایی که باقی است فضاسازی و شخصیت پردازی و آدمهای اطراف اوست و البته آنچه بر او خواهد گذشت. در این داستان شخصیت پردازی زن تن فروش نسبتا خوب بود و فضاسازی هم بد از آب درنیامده بود; اما این داستان که بد هم نیست واقعا چه حرف جدیدی می خواست بزند؟ یا از چه روش جدیدی برای روایت داستان استفاده کرده؟ یا اصلا چه داستان جدیدی برای ما تعریف کرد؟ متاسفانه پایان گنگ داستان حتی با وجود سفیدخوانی ها هم چیزی به من نداد.
نییما
داستان به هم پیوستگی روائی خوبی داشت ولی از نیمه داستان به بعد کسل و خسته کننده شده بود. شاید اصرارنویسنده به توصیف حالات بدون هیچ اتفاق داستان را کسل کننده نموده بود.
albus
داستانی بی هدف و ضعیف.تصویری ناقص و کسل کنند از یکی از ناهنجاری های موجود در جامع.هدف داوران برای کاندید این اثر ضعیف چه بوده چیزی است که شاید خودشان هم ندادند!!!
0
e.king
داستانی که مفهوم خاصی نداشت و بسیار ضعیف بود
کاربر ۷۰۲۱۴
داسنان بدی نیست. نویسنده زحمت خودش را کشیده. اما سوژه اش تا اندازه ای معمولی است..لایه های زیادی هم ندارد.
کاربر ۳۰۲۲۷۱
جالب بودً اما بعضی جاهاش کمی کلیشه ای بودً هدف مردی که او را سوار کرده هم مشخص نیستً
آبان
بد نبود
الناز
داستان نخ نما و سوژه تکراری! از همون اول داستان منتظر بودم کی به آخرش میرسم از بس خسته کننده بود! هدف مرد غریبه که مشخص نشد و سوال من اینه کا چرا یک فاحشه باید چادر سر کنه؟؟
کاربر ۱۴۷۹۹
نویسنده دارای قلم خوبی بود و میتونست فضاسازی خوبی بکنه و خواننده رو جذب کنه یا حداقل دلسرد نکنه ولی قصه ی داستان ضعیف بود و فراز و فرود لازم رو نداشت من بشخصه تجربه خواندن آثار برگزیده دوره های قبلی رو هم دارم به نظرم چیزی که مشهوده اینه که داوران عزیز علاقه خاصی به داستانهای اول شخص دارند و معمولا داستانهای منتخب همگی اول شخص هستن و حتی اگه کمی ضعیف تر از داستانهای دیگه باشن معمولا انتخاب میشن
0