چگونه درباره کتاب‌هایی که نخوانده‌ایم حرف بزنیم؟

دانلود و خرید چگونه درباره کتاب‌هایی که نخوانده‌ایم حرف بزنیم؟

۳٫۶ از ۲۷ نظر
۳٫۶ از ۲۷ نظر

برای خرید و دانلود   چگونه درباره کتاب‌هایی که نخوانده‌ایم حرف بزنیم؟  نوشته  پیر  بایار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

yazdaan
این کتاب میخواهد به طور خلاصه توضیح دهد,مطالعه زیاد اساسا نمیتواند شمارا در مقایسه با کسی که اصلا مطالعه ندارد,در جایگاه بالاتری قرار دهد,(شما دو نفر هیچ فرقی با هم ندارید,چون شما که زیاد میخوانید آنقدر در اطلاعات زیاد مستغرق شده اید که قدرت نقد و تصمیم گیری ازتون گرفته میشه,و قطعا اویی که نمیخواند در مقابل شما آدم روشنفکر تری است چون قدرت تصمیم گیری اش را از دست نداده و میتواند با فاصله گرفتن از کتاب یا نگاهی گذرا انداختن از شما بهتر آنرا بفهمد) در واقع این کتاب میگوید شما هرچقدرم حافظه قوی داشته باشید روزی متن این کتب ها را فراموش خواهید کرد و ناچار به خلاصه ها رجوع میکنید .در عصر اطلاعات با وجود شبکه های اجتماعی ,اینترنت,هیچکس بی بهره از اطلاعات در هیچ کجای جهان نخواهد ماند پس چه نیاز است که وقت خود را برای مطالعه حجم زیادی از کتب که فراموش خواهیم کرد و یا خود خواسته آنها را بنا به نیاز خود تحریف خواهیم کرد هدر دهیم؟(زیرا هرکس کتبی موافق با عقاید شخصی خودش میخواند و شما هرگز با کسی که حتی در مطالعاتش با شما اشتراک نظر دارد به مصالحه و جواب مشخص نمیرسید چون برداشت شما از ریشه با برداشت او در جهت مخالف است)و به نوعی هرکس "کتابهای درونی"خودش را در ذهن دارد.
Mehrab
آفرین به نظر میاد شما دقیقا این کتاب رو نخونده دارید در موردش نظر میدید
کاربر ۱۵۳۱۳۰۵
کتاب چرا میدانیم ولی عمل نمیکنیم هم همینرا میگوید که بیشتر عمل کنید و کم بخوانید
مها؛ فرزند ماه
خیلی مشتاقم بدونم وقتی وقت «با مطالعه حجم زیاد کتاب» هدر داده نمیشه، دقیقا چجوری این زمان پس انداز شده استفاده میشه :) با این زمان اضافی چند تا معامله میلیون دلاری توی واتسپ و تلگرام میبندیم؛ چند نسخه کتاب صوتی پر فروش توی کلاب هاوس ضبط میشه؛ و سود سالانه شرکت هامون توی اینستاگرام چطور مدیریت میشه :)
Mohsen
عنوان کتاب دقیقاً چیزیه که راجع بهش بحث میشه. بنابراین مفید برای کسانی که بنا به هر دلیلی از جمله موقعیت شغلیشون (استاد دانشگاه، منتقد ادبی،...) مجبورن راجع به کتابی که نخوندن حرف بزنن (مجبور چون به هر حال میلیون ها کتاب وجود داره و خواندن همه غیر ممکن (موضوع بخش اول همین کتاب)). البته منظور از حرف زدن درباره کتاب ناخوانده صحبت از جزئیات درون کتاب نیست و این کتاب هم از چنین شاید بشه گفت مهارتی صحبت نمیکنه، بلکه راجع به کلیات هست. به هر حال این کتاب به کارم نمی آمد و به قدر کافی و نه کامل ازش خوندم
راستین امانی
از معدود نظرهای مفید و موثر در انتخاب این کتاب.
Pourdad
خواهشی که دارم به عنوان کتاب توجه نکنید و بخوانید جمله شاهکار کتاب : در درنیای امروز که کتابخوانی یک فضیلت به حساب می آید ، صحبت در مورد کتاب هایی که نخوانده ایم کار سختی است.
کاربر ۶۷۰۱
کتاب فقط فصل پیش درآمد دارد و بقیه فصول سفید است
0
جواد
این انتشاراتی حداقل یکی از کتاب هاش رو نمیذاره بی نهایت؛ انتشارات ترجمان واقعا یک نشر خبیث و خسیس هستش 🤕
bita
میشه لطفا صوتی رو هم اضافه کنید؟ البته که هنوز نخوندم
سینا
بالطبع!
⠀⠀⠀
دوستان عزیزی که نخونده نظر دادیم! داریم ناخواسته چیزیو که حدس میزنیم کتاب گفته و معترضشیمو تایید میکنیم چقد خوبیم ما⁦☺️⁩
محمد
آفرین و آفرین و آفرین 😅😅😅😅👏👏👏👏👏👏👏
Ostad Kazemi
کتابی که پرده از یک سری از موضوعات خواندن کتاب برمیدارد که دانستن این موارد خالی از لطف نیست.
فرشید
کسی این کتبو خریده؟کتاب خوبیه؟
0
صفحه قبل۱۲صفحه بعد