۵۲ شنبه تا موفقیت: مسیر یک‌ساله برای دست‌یابی به موفقیت و خوشبختی

دانلود و خرید ۵۲ شنبه تا موفقیت: مسیر یک‌ساله برای دست‌یابی به موفقیت و خوشبختی

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود   ۵۲ شنبه تا موفقیت: مسیر یک‌ساله برای دست‌یابی به موفقیت و خوشبختی  نوشته  مهتاب علیمرادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
اگر همواره چرخ‌های ذهنتان شما را به زمان عقب می‌برند، آگاهانه دنده را عوض کنید و به سمت جلو حرکت کنید. در غیراین‌صورت مطمئن باشید اولین کسی هستید که مانع پیشرفت‌تان می‌شوید. پس تعلل نکنید و همین امروز دست به‌کار شوید. هیچ‌گاه کار امروز را به فردا نیندازید. در این هفته باید نگاهی عمیق‌تر به رفتارها و عادت‌های خود داشته باشید. تمام کارهایتان را زیر ذره‌بین بگذارید.
آبی آسمانی
شما تنها کسی هستید که در پایان سال متوجه کم‌کاری‌هایتان می‌شوید و خود را سرزنش می‌کنید. پس تا دیر نشده است برخیزید و دست به‌کار شوید... اکنون بهترین زمان برای تجربه کردن یک زندگی جدید است!
آبی آسمانی
دومین شنبه در هفته‌ی گذشته راهکارهایی به شما ارائه دادم تا با به‌کارگیری آن‌ها بتوانید اهداف خود را مشخص کنید و با برنامه‌ریزی دقیق به سمت آن‌ها پیش بروید. در این هفته کارتان کمی سخت‌تر می‌شود، زیرا باید فرا بگیرید آگاهانه فکر کنید و از کنار افکار و احساسات‌تان به‌راحتی نگذرید.
yousef k
برای دستیابی به سالی پربار، باید بتوانید برای تک‌تک هفته‌های خود برنامه‌ریزی کنید. از اولین شنبه‌ی سال جدید کارتان را با جدیت تمام آغاز کنید. در این روز اهدافتان را به‌طور واضح و شفاف بنویسید و راه‌های دستیابی به آن‌ها را برای خود مشخص کنید. در حالی که به امیدها و آرزوهایتان چشم دوخته‌اید به خودتان قول بدهید که تا پایان سال به عهد و پیمانی که در شب سال نو با خود بسته‌اید، وفادار بمانید.
آبی آسمانی
تمام موفقیت‌هایی که در زندگی نصیبتان می‌شود، ثمره‌ی کارهایی است که امروز انجام می‌دهید. برای فردا هیچ تضمینی وجود ندارد. با مشخص کردن اهدافتان، به‌طو
gannji
هر روز به خودتان یادآوری کنید که امروز روز تغییر است.
gannji
بزرگ‌ترین مانعی که بر سر راه موفقیت‌تان وجود دارد خودتان هستید.
gannji
تنها کافی است هر روز گامی کوچک برای رسیدن به اهدافتان بردارید
مهدی رسولی مسرور
برای دستیابی به سالی پربار، باید بتوانید برای تک‌تک هفته‌های خود برنامه‌ریزی کنید.
مهدی رسولی مسرور
صفحه قبل۱صفحه بعد