با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رازهای چهره

دانلود و خرید کتاب صوتی رازهای چهره

تغییر دادن زندگی با هنر چهره‌خوانی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رازهای چهره  نوشته  جین هینر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رازهای چهره

کتاب صوتی رازهای چهره، نوشته جین هانر و با ترجمه علی هدایتی، است. کتاب رازهای چهره درباره‌ی تغییر دادن زندگی با هنر چهره‌خوانی است. این کتاب شما را به قلمرو عجیب و باورنکردنی چهره‌خوانی می‌برد.

درباره‌ کتاب رازهای چهره

کتاب رازهای چهره هنر چهره خوانی چین باستان را به زندگی مدرنِ وارد می‌کند. جین هینر در اینجا مستقیماً به مرکز جنبه‌های روان‌شناختی و معنوی رمزهای چهره می‌پردازد و ما را به دنیایی که در آن خطوط چهره نه به‌عنوان مشکلات زیباشناختی که باید مرتفع شوند، بلکه به‌عنوان یک خوش‌نویسی مقدس از روحی درحال تکامل، راهنمایی می‌کند. 

جین هینر نشان می‌دهد که چگونه یک چهره را همانند یک کتاب باز، بخوانیم. دانش و بینش وی نشانگر چگونگی تفسیر داستان زندگی نگاشته شده بر روی هر صورت، تشخیص افکار و احساسات منحصر بفرد نقش بسته بر آن و درک واقعی تمامی انواع گونه‌های شخصیتی است. این کتاب شیوه نگریستن ما به آیینه و نیزبه چشمان دیگران را تغییر می‌دهد. 

شنیدن کتاب رازهای چهره را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب رازهای چهره برای تمام کسانی است که دوست دارند یاد بگیرند زندگی‌شان را از طریف هنر چهره‌خوانی، تغییر دهند.

بخشی از کتاب رازهای چهره

هنگام آموختن چگونگی خواندن چهره، برخی نکات ضرروری که باید به خاطر سپرده شوند را بیان و سپس سفر خود را با کشف این‌که هر دهه یا هر سال از زندگی چه چیزی به شما ارزانی داشته است به پیش می‌بریم. دیدن تجارب زندگی تا بدین لحظه به شما اجازه می‌دهد که چگونگی خلق آینده بر اساس همان گذشته را مشاهده کنید. این دانش به تنهایی در ایجاد گونه‌های مختلف زندگی از همین نقطه به بعد، از قدرتی باورنکردنی برخوردار است.

در بخش دوم به مهم‌ترین مرحلە سفر یعنی مبانی باستانی هنر چهره‌خوانی چینی، شناختی ساده و درعین حال عمیق که می‌تواند برای همیشه زندگی شما را دگرگون سازد، پرداخته می‌شود. من در شناسایی پنج الگوی اصلی چهره به همراه طرح منحصر به‌فرد موجود در آن شما را یاری می‌کنم و در ادامه با بررسی تمامی ویژگی‌ها و علائم موجود در چهره، قادر خواهید بود که از حقایق ژرف‌تر مربوط به کیستی و نیازهای شاد زیستن خود پرده بردارید. بخش سوم، دیگر شیوه‌های نگریستن به چهره و پی بردن به دریافت‌های بیشتر درباره شخص واقعی نهفته در همان صورت را بیان می‌کند. در این مرحله پیام‌های بیان شده از هر دو طرف عمودی چهره و نیز نواحی افقی آن بررسی می‌شوند. در انتها، سفر شما با فرصت غور به درون خود، تلاش در راستای کسب دانشی جدید از طریق خواندن چهره واقعی دیگران و سپس خواندن تفسیرهای من به پایان خواهد رسید.

اغلب به دیگران گوش‌زد می‌کنم، من یکی از شکاک‌ترین افرادی هستم که در زندگی خود دیده‌اند. با وجود اشتغال در حوزه‌ای که بسیاری آن را پردرآمد و عالی به‌شمار می‌آورند اما من با داشتن نیم‌کره چپ بسیار فعال مغز باید پیش از باور به هر مورد، مبانی عقلی و منطقی آن را درک نمایم. برای نمونه پیش از باور کامل به درستی و اعتبار اصول هنر چهره‌خوانی؛ مطالعات و کاربردهای عملی در این حوزه زمان زیادی برد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۶۵۸۷۰۰
۱۳۹۹/۱۱/۰۲

عالی کار شد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
زمان۰۹ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۵۳٫۳ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
زمان۰۹ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۵۳٫۳ مگابایت