با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی گام اول اثر گروه نویسندگان

دانلود و خرید کتاب صوتی گام اول

در یادگیری زبان فارسی

۴٫۴ از ۱۷ نظر
۴٫۴ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گام اول  نوشته  گروه نویسندگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گام اول

گام اول (در یادگیری زبان فارسی) کتابی نوشته رضا مراد صحرایی، فائزه مرصوص و داود ملک‌لو است. این کتاب برای سطح نوآموز طراحی شده و زبان فارسی را به وسیله زبان واسط انگلیسی به نوآموزان آموزش می‌دهد.

این اثر از کتاب‌های صوتی ویژه بنیاد سعدی برای آموزش زبان فارسی است. بنیاد سعدی مؤسسـه‌ای اسـت کـه بـا هـدف گسـترش زبـان فارسـی در جهـان تأسـیس شـده اسـت و وظیفـە آمـوزش این زبان را بـه فارسـی‌آمـوزان خارجـی و ایرانیـان مقیـم خـار ج از ایـران بـر عهـده دارد.

برای آموزش هر یک از بخش‌های کتاب، خصوصا یادگیری توجه خاص شده است. به عنوان مثال، در آموزش حروف الفبا سعی شـــــده است همۀ حــــروف در درون واژه‌های کاربردی آموزش داده شوند و از فرایندهای شناختی همانند وصل کردن برای شناسایی حروف در درون واژه‌ها استفاده شده است.

آموزش دستور در این کتاب به شیوۀ غیرمستقیم و استنباطی است. در حقیقت، آموزش دستور در این کتاب به شیوۀ کارمحور و مبتنی بر آموزش غیر مستقیم است.

شنیدن کتاب گام اول (در یادگیری زبان فارسی) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه نوآموزان زبان فارسی در جهان مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
1389 plmn
۱۳۹۹/۰۸/۲۱

عالی بود

Manaf Ebrahim
۱۳۹۹/۱۲/۲۲

بسیار عالی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۸٫۸ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۸٫۸ مگابایت