با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کی؟

دانلود و خرید کتاب صوتی کی؟

رازهای علمی زمان‌بندی عالی

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کی؟  نوشته  دنیل پینک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی کی؟

کتابچه صوتی کی؟ نوشته دَنیِل اِچ. پینک است که با ترجمه امین اصغری و صدای بسام قیدی منتشر شده است. این کتابچه چکیده‌ای از بهترین مطالب کتاب کی؟ است. در کتاب کی؟ رازهای علمی زمان‌بندی عالی را یاد می‌گیرید و به بررسی الگوهای پنهان در زندگی روزمره افراد عادی می‌پردازد تا نشان دهد افراد چگونه می‌توانند در محل کار، مدرسه و خانه، تصمیمات بهتری بگیرند. اگر از نحوه‌ی تغییر میزان انرژی، خلق‌وخو، و انگیزش خود در طول روز، هفته، یا سال‌های عمرتان آگاه شوید، می‌توانید اقدامات خود را زمان‌بندی کنید تا برنامه ایده‌آل ایجاد کرده و نتایج تصمیمات خود را به حداکثر برسانید.

درباره کتاب صوتی کی؟

چگونگی انجام خوب یک کار در طول ساعات مختلف روز، به ماهیت کار نیز بستگی دارد. بیشتر افراد، کارهای تحلیلی را در ساعات صبح بهتر انجام می‌دهند. در ساعات اولیه صبح، افزایش دمای بدن، سطوح انرژی و هوشیاری را بالاتر برده و درنتیجه، توانایی تمرکز را افزایش می‌دهد. تمرکز و هوشیاری، در موقع ظهر به اوج خود رسیده و در طول بعدازظهر، با خسته شدن مغز، کاهش می‌یابند. با کاهش توانایی فرد برای تمرکز در طول بعدازظهر، ممکن است افراد، نسبت به زمان‌هایی از روز که هوشیاری و دقت بالایی دارند، ارتباطاتی را برقرار کنند که نیاز به‌دقت زیاد ندارد.

این کتاب، راهنمایی برای جریان بی‌پایان زمان تصمیم‌گیری است  انواع تصمیم‌گیری‌ها در مورد زمانِ تغییر شغل، دادن خبرهای بد، برنامه‌ریزی کلاس، جدایی از همسر، دویدن، یا برخورد جدی با یک پروژه یا یک شخص، بنابراین، ابزاری برای کمک به اشخاص و سازمان‌ها «برای مدنظر قرار دادن قدرت نامرئی زمان‌بندی» و درنتیجه، حذف حدس و گمان، از تصمیمات مهم زندگی و کاری است.

شنیدن کتابچه کی؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند بدانند بهترین رفتار مناسب چه زمانی است پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت