با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
صحیفه سجادیه

دانلود و خرید کتاب صوتی صحیفه سجادیه

منتخبی از دعاهای صحیفه سجادیه

۴٫۶ از ۱۶ نظر
۴٫۶ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی صحیفه سجادیه  نوشته  عباس چهاردهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی صحیفه سجادیه

صحیفه سجادیه کتابی حاوی ۵۴ دعا از امام سجاد (ع) است. صحیفه سجادیه پس از قرآن و نهج البلاغه مهم‌ترین میراث مکتوب شیعه به حساب می‌آید که به نام‌های خواهر قرآن و «انجیل اهل بیت» نیز مشهور است.

درباره کتاب صوتی صحیفه سجادیه

صحیفه سجادیه اگرچه در موضوع دعا و نیایش است، ولی شامل بسیاری از حقایق علوم و معارف اسلامی و عرفانی و قوانین و احکام شرعی و مسائل حساس سیاسی و اجتماعی و تربیتی و اخلاقی است که در شکل و قالب دعا امام به آنها اشاره کرده‌است.

امام سجاد (ع) بسیاری از معارف دینی را در ضمن دعا‌های خود بیان می‌کند؛ موضوعاتی مثل خداشناسی، جهان‌شناسی، انسان‌شناسی و مباحث عالم غیب، فرشتگان، رسالت انبیا، جایگاه پیامبر و اهل بیت (ع)، امامت، فضایل و رذایل اخلاقی، گرامیداشت اعیاد، مسائل اجتماعی و اقتصادی، اشارات تاریخی، نعمت‌های مختلف خداوند، آداب دعا، تلاوت، ذکر، نماز، عبادت و.... معروف‌ترین دعای صحیفه دعای مکارم الاخلاق است.

این مجموعه صوتی شامل این دعا‌ها است:

- دعا برای دفع بلایا و حوادث

- دعا پناه جویی در ناملایمات

- دعا اشتیاق به مغفرت و رحمت پروردگار

- دعا التجا به سوی پروردگار

- دعا درخواست حوائج

- دعا مکارم اخلاق

- دعا برای پدر و مادر

- دعا برای فرزندان

- دعا به هنگام تدرستی

- دعا برای ادای دین

 شنیدن کتاب صوتی صحیفه سجادیه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 این کتاب مجموعه‌ای از نیایش‌ها و دعاهای دلپذیر امام سجاد (ع) است و خواندن آن را به تمام شیعیان و دوست‌داران اهل بیت پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کاربر ۱۴۴۷۷۳۴
۱۳۹۹/۰۲/۰۹

عالی

کاربر ۱۹۷۴۳۰۶
۱۳۹۹/۰۶/۲۱

صحیفه سجادیه نیاز به معرفی ندارد. فوق العاده است. گویندگی کتاب بسیار عالی است. ممنون ایکاش تمام دعاهای صحیفه در این کتاب بود و به این شیوه اماده استفاده می شد.

رضا هدایت
۱۳۹۹/۱۱/۱۷

موسیقی چندان مناسبی برای متن دعا ونیایش انتخاب نشده است.بعضی غلط های فاحش در گویندگی وجود دارد. خوانش دعاها باید روح امید و نجات را در مخاطب زنده کند.لیکن موسیقی و لحن خوانش متون همراه با حزنی ساختگی است .

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۶٫۲ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۶٫۲ مگابایت