با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی خداحافظ سالار اثر حمید حسام

دانلود و خرید کتاب صوتی خداحافظ سالار

خاطرات پروانه چراغ نوروزی همسر سرلشگر پاسدار شهید حسین همدانی

نویسنده:حمید حسامگوینده:صفا آقاجانیانتشارات:قناری
۴٫۷ از ۶۸ نظر
۴٫۷ از ۶۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خداحافظ سالار  نوشته  حمید حسام  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خداحافظ سالار

کتاب صوتی خداحافظ سالار، خاطرات پروانه چراغ نوروزی همسر سردار سرلشکر شهید حاج حسین همدانی، قافله سالار مدافعان حرم است، که به زندگی و فراز و نشیب های این شیرزن بزرگ پرداخته که از کودکی آغاز و نهایتا به شهادت سردار همدانی در سال ۱۳۹۴ ختم می شود.

حمید حسام بعد از ساعت‌ها مصاحبه با همسر شهید، کتاب خداحافظ سالار را نوشته است. این کتاب را با صدای صفا آقاجانی، هنرمند و پیشکسوت گویندگی و بازیگری کشورمان بشنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی خداحافظ سالار

روایت کتاب خداحافظ سالار به صورت داستانی است. شروع ماجرای آن از سال ۱۳۹۰ است که شهید همدانی خانواده خود را در اوج بحران سوریه که دمشق در آستانه سقوط بود، آگاهانه به دمشق می‌برد. بعد از بازگشت به ایران زمانی که سوریه امن و بحران سقوط دمشق کم می شود، خانم چراغ نوروزی شروع به نوشتن خاطرات کودکی خود می کند و به این صورت است که این کتاب با تکنیک بازگشت به گذشته به دهه ۴۰ برمی گردد.

خداحافظ سالار، روایتی از زندگی شهید همدانی است. زندگی که  پر است از حادثه، مجروحیت، گمنامی و کارهای بزرگی که ناشناخته مانده است. بخشی از کتاب به خاطرات و نقش شهید همدانی در تاسیس ۳ لشکر سپاه در سال های دفاع مقدس و مأموریت‌های متعددی از جمله حضور وی در آفریقا و نهایتا دفاع از حرم اهل بیت در سوریه می‌پردازد. همه این‌ها در کنار شنیدنی‌های قصه حرم و مقابله با تفکیری‌ها در کتاب خداحافظ سالار جمع شده است.

کتاب صوتی خداحافظ سالار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن نسخه صوتی کتاب خداحافظ سالار برای علاقه‌مندان به زندگی شهدای مدافع حرم لذت‌بخش است. 

بخشی از کتاب صوتی خداحافظ سالار

برای اینکه فکر و خیال بیش از این اذیتم نکند، و از همه مهمتر دخترها کمتر نگران پدرشان باشند، تصمیم گرفتم تا با کمک آن‌ها خانه را دوباره و البته این‌بار سلیقه‌ی زنانه بچینیم. در حین همین کارها کلت و نارنجکی را که حسین زیر مبل گذاشته بود، مخفیانه و دور از چشم بچه‌ها برداشتم و بالای کمد پنهان کردم. تقریبا از سال پنجاه و نه و بعد از آموزش نظامی که در سپاه دیدم، دست به اسلحه و اینجور چیزها نزدم، آرزو کردم که باز هم این رویه ادامه پیدا کند و هیچ وقت به کار نیایند...

نظرات کاربران

roshanaa
۱۳۹۹/۰۱/۲۶

این کتاب واقعا زیبا نوشته شده و به دور از حاشیه رفتن... لذت بردم از خوندن این کتاب و آشنایی با این خانواده

nourooz
۱۳۹۹/۰۳/۱۴

من این کتاب را حدود یک سال و نیم پیش خوندم بسیار کتاب زیبایی است... یک روایت ساده و بی تکلف از چهار دهه زندگی عاشقانه سردار حاج حسین همدانی با همسرشان. من تا قبل از خوندن کتاب شهید همدانی را نمی

- بیشتر
محمد
۱۳۹۹/۰۶/۲۶

کتاب خوبی هست ابتدا با اکراه شروع به شنیدن کردم چون از زبان همسر حاج حسبن بود احساس کردم کتاب زیاد جذالی نیس اما فضای پشت جبهه و احوال همسرو مادر رزمندگان و مشکلات اونا را خوب ترسیم کرده بود شخصیت حاج حسین

- بیشتر
گل نرگس
۱۳۹۹/۰۹/۲۵

این کتاب فوق العادست‌ مخصوصا‌ صوتی گوش کنی که بیشتر لذت میبری

علی پیل‌پا
۱۴۰۰/۰۵/۰۵

من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست / و از آن روز سرم میل بریدن دارد کتاب بسیار زیبا شخصیت شهید همدانی را از جوانی تا شهادت روایت می کند فوق العاده ست این کتاب هر چند که جا دارد بعدها سه

- بیشتر
م.دهقان
۱۴۰۰/۰۵/۰۹

فوق العاده مفید و جذاب! از بهترین کتب همسران شهدا بود که خوانده ام! از موارد جالب این بود که شهید همدانی عزیز ، خانواده شان را حتی تا جنگ سوریه همراه خود بردند !

Amin
۱۳۹۹/۰۴/۱۳

متن عالی گویندگی خوب موسیقی بد

Amir Kasmaei
۱۳۹۹/۰۲/۳۱

شهادت هنر مردان خداست اللهم ارزقنا شهادت فی سبیلک

Alireza
۱۳۹۹/۰۲/۲۴

کتاب بسیار خوبی است لازم است نسل جوان از این دست کتابها را نه یک بار بلکه چندین با بخواند

گدا
۱۴۰۱/۰۱/۳۱

کتاب خیلی قشنگی بود موقع کار گوشش میدادم و واقعا لذت بردم😍😍

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۲ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۱۱٫۸ مگابایت
زمان۱۲ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۱۱٫۸ مگابایت