با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی شما قوی‌تر می‌شوید اثر ویکتوریا اوستین

دانلود و خرید کتاب صوتی شما قوی‌تر می‌شوید

افزایش انضباط نفس و کنترل نفس

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شما قوی‌تر می‌شوید  نوشته  ویکتوریا اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی شما قوی‌تر می‌شوید

شما قوی‌تر می‌شوید یکی از سخن‌رانی‌های ویکتوریا اوستین، همسر جول اوستین، کشیش کلیسای بزرگ لیکوود است. ویکتوریا در این سخن‌رانی توضیح می‌دهد که با کنترل نفس و تقویت من دورنی می توانیم من بیرونی مان را هم قوی کنیم.

 شنیدن کتاب صوتی شما قوی‌تر می‌شوید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن سخنرانی‌های انگیزشی، معنوی و آموزنده اوستین‌ها برای همه مفید است.

 بخشی از کتاب صوتی شما قوی‌تر می‌شوید

وقتی من درونی شما قوی‌تر باشد، من بیرونی شما هم قوی‌تر می شود. همه ما می توانیم روی نفستان کنترل داشته باشیم. چون این میوه‌ی روح ماست. انظباط نفس و کنترل نفس، دو ویژگی خداست. و ما هم باید شبیه خدا باشیم. باید دنبال چیزهایی باشیم که خدا می‌پسندد.

شما باید کنترل نفستان را توسعه بدهید. باید تمرین کنید تا توانایی شما نشان داده شود. انظباط نفس و کنترل نفس ، تقاضای من درونی ما هستند. اگر از عضلات بیشتر کار بکشید، بیشتر رشد میکنند همینطور انضباط و کنترل نفس ، باعث میشوند از من درونی انتظار بیشتری داشته باشیم و باعث میشه قوی‌تر بشویم.

امروز اگر برای اعتماد به نفس و کنترل نفس تمرین کنید، قدرتتان در زندگی بیشتر می شود. دیگه نیاز نیست تاکتیکهای رغیبتان را یاد بگیرید. وقتی قانون روح خودتان رو بدونید و من درونی شما تصمیم‌ها رو بگیره، قوی می شوید و می توانید مقاومت کنید .

باید ذهنیت خودتان را تغییر دهید؛ باید با ظرفیت بالاتری فکر کنیم. کنترل نفس، هدیه‌ی روح شماست. انضباط زندگی شمارو حاصلخیز میکند و به شما سود می رساند...

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰٫۵ مگابایت