با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست اثر ویکتوریا اوستین

دانلود و خرید کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست

خدا شما را به جایی که باید برسید، می رساند

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست  نوشته  ویکتوریا اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست

خداوند مسیریاب شماست یکی از سخن‌رانی‌های تاثیرگذار ویکتوریا اوستین، کشیش کلیسای لیکوود و همسر جول اوستین است. او در این سخن‌رانی تاکید می‌کند خدا شما را به جایی که باید برسید، می رساند فقط باید به او تکیه کنید.

 شنیدن کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 شنیدن سخن‌رانی‌های سازنده و انگیزشی و معنوی ویکتوریا اوستین برای همه مفید و سازنده است.

 بخشی از کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست

هر تصمیمی که گرفته باشید و یا هرجا که باشید، بدانید که خدا موقعیتتان را شناسایی کرده است و هیچوقت گم نمی‌شوید. موقعیت شما، مقصد نهایی شما نیست. خدا شمارو به جایی که باید برسید میرساند. فقط باید از خداوند درخواست کمک و یاری بخواهید.

بعضی مواقع باید با دقت به صدای خدا گوش کنید. چون خیلی وقتها صدای خدا را واضح نمیشنویم. وقتی مسیریابی میکنیم باید بفهمیم که خدا ما را به کجا هدایت میکند. در بعضی از موارد روی اشتباهاتمان تمرکز میکنیم. اینکه در چه شرایطی بودیم و چطور ازش رها شویم. ولی حقیقت اینجاست که اگه به خدا توکل کنید، خداوند به شما نشان میدهد که به کدام سمت بروید. فقط باید به خدا گوش بدهید و تمرکز کنید که شما را کجا می برد.

باید با خودتان صادق باشید. و قطعاً با خدا هم باید صادق باشید. باید به خدا بگویید؛ من از این وضعیت راضی نیستم. شاید اشتباه من بوده. ولی خدایا میخواهم کمکم کنی از این وضعیت خارج شوم و به من مسیر درست را نشان بده.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸٫۶ مگابایت