با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راز ثروت

دانلود و خرید کتاب صوتی راز ثروت

بزرگترین راز کسب ثروت در طول تاریخ

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راز ثروت  نوشته  جو ویتالی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی راز ثروت

کتاب صوتی راز ثروت نوشته دکتر جو ویتالی (۱۹۵۳)، دانش‌آموخته دانشگاه ایالتی کنت، سخنران و نویسنده انگیزشی است. او در این کتاب بر پایه مشاهدات و بررسی‌های خود راهکارها و پیشنهادهایی برای کسب ثروت و درآمدزایی را به وسیله تغییر نگرش‌ها و رفتارهای فردی پیشنهاد می‌دهد.

درباره کتاب صوتی راز ثروت 

رازی که هرکس برای پولدار شدن باید بداند، ما اغلب مواقع فکر می کنیم که چیزی برای بخشیدن نداریم . ولی اگر به دقت نگاه کنیم می بینیم که چیزهای کوچکی داریم که می توانیم آن را در اختیار دیگران قرار دهیم. با بخشیدن از همان مقدار کمی که هم که داریم ما در واقع انبار دنیا را روی خودمان باز می کنیم و اجازه می‌دهیم که خیلی چیزها به طرف ما سرازیر شوند. اگر نیاز به پول دارید، تنها کافی است یک کار بکنید. این یکی از آن کارهایی است که ثروتمندترین افراد این کره خاکی انجام داده و می‌دهند. این تنها کاری است که در فرهنگ‌های کهن مختلف نوشته شده و هنوز هم ترویج می‌شود. این تنها کاری است که برای جویندگانش پول مهیا می‌کند، اما در عین حال اکثر مردم از آن می‌ترسند.

شنیدن کتاب صوتی راز ثروت را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

اگر مایل هستید در کارتان موفق باشید و قدرت‌هایتان را افزایش دهید و ثروت بیشتری جمع کنید شنیدن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بخش‌هایی از کتاب صوتی راز ثروت

«چیزی که من آن را قانون طلایی در روابط تجاری می‌نامم این است که "همه چیز برابر باشد، مردم بتوانند با آن تجارت کرده و بتوانند به افرادی که به آن تجارت‌ها آگاهی دارند اعتماد کنند."

وقتی به شخصی می‌بخشیم یا برایش کاری می‌کنیم، در چشم افراد دیگر قدمی مهم به سمت احساس "اعتمادسازی" بر می‌داریم. اغلب گفته‌ام که بهترین راه برای تجارت و پیداکردن مشتری، کمک کردن به تجارت و کسب و کار دیگران است.

چرا؟ چون وقتی دیگران متوجه می‌شوند که شما به اندازه کافی حواستان به آن‌ها هست و برایشان کار جور می‌کنید، احساس خوبی نسبت به شما پیدا می‌کنند. تنها همین نیست. آنها احساس نزدیکی با شما پیدا کرده و مشتاق می‌شوند پول را برگردانند.

البته قضیه بخشش شما نوعی تجارت واقعی محسوب نمی‌شود، بلکه می‌تواند به صورت اطلاعات باشد، حتی اگر این اطلاعات با توجه به تجارت، زندگی تجاری، شخصی و یا تفریحی به آنها کمک کند.

احتمال دارد که کتابی پیشنهاد کنید (یا آن کتاب را برایشان بخرید) که می‌دانید برای آن شخص بسیار باارزش است.

یا شاید می‌دانید که پسر یا دخترشان به دنبال کاری در شرکت بخصوصی است و کسی را در آنجا می‌شناسید که سرپرست کارکنان را می‌شناسد و تماسی با او گرفته و با کلماتی محبت‌آمیز قول مساعدت او برای کارشان را می‌گیرید.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
علي
۱۴۰۰/۰۲/۲۶

لطفا کتاب «خلسه خرید» این نویسنده رو قرار دهید!

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۲٫۴ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۲٫۴ مگابایت