با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مُسری

دانلود و خرید کتاب صوتی مُسری

چرا محصول و ایده‌ها محبوب می شوند؟

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مُسری  نوشته  جونا  برگر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مُسری

جونا برگر در کتاب صوتی مسری رمز و رازی را که در پشت انتقال‌های اجتماعی وجود دارد، مطرح می‌کند. واقعاً چرا راجع به برخی چیزها بیشتر صحبت می‌کنیم و آنها را بیشتر به اشتراک می‌گذاریم؟ 

درباره کتاب مسری

وقتی یک کالا و یک نام همانند نقل و نبات در گفتار مردم جاری شود و بین مردم کوی و برزن رواج و رونق پیدا می‌کند صاحب آن نام و کالا می تواند با خیال راحت به رویای فروش مداوم کالای خود به نظاره بنشیند. این تکنیک بی نظیر که می توان آنرا کار آمدترین و شگفت‌انگیزترین روش تبلیغات در عصر کنونی دانست به عمومی و یا "وایرال" معروف است. با استفاده از این تکنیک نوین بازاریابی و تبلیغات می توانید به صورت کاملا هوشمندانه و با حداقل هزینه به معرفی کالاها، خدمات و علایق خود بپردازید. این کتاب فقط یک روش معمول تبلیغاتی راشرح نمی‌دهد بلکه اسلحه ای کارآمد است که هر کس در هر موقعیتی برای تجارت باید به آن مجهز باشد.

شنیدن کتاب صوتی مسری را به چه کسانی پیشنها می‌کنیم

این کتاب که با داستان‌های جذاب و تحقیقات جامع ارایه شده است ابزاری ضروری برای هرکسی است که می‌خواهد محصول یا ایده خود را در سطح وسیع منتشر کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
kohan
۱۳۹۹/۰۷/۰۴

به نظرم فایل های صوتی کوتاه بودن بهتر بود مثلا ۲۰ دقیقه ای یا ۱۵ دقیقه ای تایم هر فصل زیاده و باعث میشه شنونده ادامه نده و خسته بشه البته نظر شخصی منه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۷ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۹٫۵ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۹٫۵ مگابایت