با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برنامه‌ریزی عشق

دانلود و خرید کتاب صوتی برنامه‌ریزی عشق

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی برنامه‌ریزی عشق  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی برنامه‌ریزی عشق

برنامه ریزی عشق اثر محمد جولایی تهرانی و موسی زمان‌زاده دربان یکی از مجموعه کتاب‌های عشق‌های رنگی رنگی است. که با جلد سبز چمنی منتشر شده است. برنامه ریزی عشق به مفهوم عشق در بالابردن کارایی افراد در محیط می‌پردازد و برررسی عشق از نگاه بزرگان و نظریه‌پردازان از ویژگی‌های این مجموعه است.

درباره‌ کتاب برنامه ریزی عشق

برنامه ریزی عبارت است از ترسیم تصویر عملیات با در نظر گرفتن تمامی محدودیت‌ها و توانایی‌ها به‌صورت مرحله به مرحله برای تحقیق هر چه بهتر نظام اجرایی و رسیدن به هدف تعریف شده.

رنگ سبزچمنی، حالتی از نگرش ذهنی مثبت ایجاد می‌کند و چون رنگ طبیعی گیاهان است، موجب می‌شود تا احساس ثبات و امنیت منتقل شود. رنگ سبز می‌تواند در درون ساختار روانشناختی ما تعادلی ایجاد کند. از بین تمام رنگ‌ها سبز چمنی یکی از خوشایندترین رنگ‌ها است.

کتاب برنامه ریزی عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب را به دو گروه پیشنهاد می‌کنیم:

گروه اول کسانی که با موقعیت عشق روبه‌رو شده‌اند و خود را در این دنیا تنها می‌بینند. برنامه ریزی عشق با بررسی رویکردی جامع از نویسندگان و اندیشمندان به مقوله عشق، کمک می‌کند شنونده در میان هجوم احساساتش تنها نماند و بتواند از انرژی بی‌پایان عشق در جهت برنامه‌ریزی برای رسیدن به هدف مورد نظرش استفاده کند.

گروه دوم کسانی هستند که می‌خواهند از عشق بنویسند و نیازمند شناخت تجربیات مشترک انسانی هستند. عشق در شکل جامع و گسترده در این کتاب مرور شده‌ است و نویسنده تازه‌کار می‌تواند از دریای تجربیات پیشینیان بهره ببرد.نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲٫۵ مگابایت