با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رهبری با نوآوری

دانلود و خرید کتاب صوتی رهبری با نوآوری

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رهبری با نوآوری  نوشته  آنیل گوپتا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رهبری با نوآوری

کتاب صوتی رهبری با نوآوری نوشته آنیل گوپتا و هایان ونگ درباره نقش مهم رهبری خلاقانه در اداره شرکت‌ها است.

هیچ شرکتی نمی‌تواند بدون نوآوری زنده بماند. تمام شرکت‌های بزرگ یا کوچک، جدید یا قدیمی، انتفاعی یا غیرانتفاعی، همگی باید به سوی موفقیت پیش بروند. اما چگونه نوآوری را بدون توقف پرورش می‌دهید؟ متخصصان استراتژی، آنیل گوپتا و هایان ونگ در کتاب رهبری با نوآوری منطق اصلی نوآوری را مطرح می‌کنند و نشان می‌دهند که چگونه رهبران در بسیاری از شرکت‌هایی از قبیل اپل، آمازون، گوگل و آکادمی خان؛ نوآوری را بدون از دست‌ دادن کنترل پرورش می‌دهند. آنها چندین روش را مشخص می‌کنند که عبارت است از تفکر طراحی، استارتاپ ناب، و نوآوری مشارکتی که در آن، هر سازمانی می‌تواند نوآوری کند و همچنین نشان می‌دهند که چگونه شرکت‌ها می‌توانند قوانین بازی را ازطریق تعریف مجدد مشتری نهایی، تفکر مجدد جایگاه ارزش برای مشتری و یا ساختاربندی زنجیره ارزش تغییر دهند.

آنها درباره علت و چگونگی تغییر دیجیتال و نوآوری اجتماعی بحث می‌کنند. از این استراتژی‌ها استفاده کنید تا روش‌های جدیدی را برای نوآوری در سازمان خود کشف کنید.  

 شنیدن کتاب رهبری با نوآوری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های مدیریت و موفقیت در کسب‌و کار

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲۸٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲۸٫۶ مگابایت