با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مناجات

دانلود و خرید کتاب صوتی مناجات

۳٫۷ از ۹ نظر
۳٫۷ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مناجات  نوشته  عباس حسین نژاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مناجات

کتاب صوتی مناجات، نوشته‌ی عباس حسین‌نژاد، مجموعه‌ای از راز و نیازهای خودمانی نویسنده به ساده‌ترین زبان ممکن با خداوند خودش است. کتاب صوتی مناجات از تولیدات انتشارات سوره‌ مهر است. 

درباره‌ی کتاب صوتی مناجات

کتاب صوتی مناجات، مجموعه‌ای از درددل‌ها، راز و نیازها و دعا و مناجات‌های عباس حسین‌نژاد با خداوند خودش است. او در این مناجات‌ها، به ساده‌ترین شکل ممکن خواسته‌های قلبی خودش را بیان کرده است. درست مثل همان شبانی که در شعر زیبای موسی و شبان اثر مولای رومی، آمده است. که ساده و فارغ از تعارفات معمولی و روزمره مشغول گفت و گو با خدای خودش بود. و همین سادگی نشان دهنده‌ی این است که هر انسانی می‌تواند به راحتی و به همان شکلی که می‌پسندند با خدای خودش گفتگو کند.

کتاب صوتی مناجات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صوتی مناجات، برای افرادی که راز و نیاز با خداوند را دوست دارند و دلشان می‌خواهد بتوانند فارغ از هر قید و بندی و به راحتی با خدایشان گفتگو کنند، شنیدنی و دلچسب است.

درباره‌ی عباس حسین‌نژاد

عباس حسین‌نژاد فعال فرهنگی، رسانه و فضای مجازی، قائم‌مقام موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر است.

حسین‌نژاد در کارنامه‌ خود داوری جشنواره‌های ملی در حوزه‌های شعر، داستان و طنز را دارد که توسط حوزه هنری، دانشگاه تهران، وزارت بهداشت، جهاد دانشگاهی، شهرداری تهران و ... برگزار شده است.

جملاتی از کتاب صوتی مناجات

خدایا، رنگ رضایت و عطر خوشدلی را به لحظه‌های زندگی مردم سرزمین من بپاش. خدایا نفس حقی را در زندگی ما در جریان بینداز. خدایا به ما هم دل گنده بده. خدایا ما را با خر طرف نکن. خداوندا امسال‌مان را به هیچ وجه شبیه پارسال‌مان نخواه. احوال بشر را به نیکوترین حال‌ها تغییر ده. و دل آدمی را به خوش‌ترین حوادث شاد کن. و درخت یقین را در قلب ما بکار.

خدایا از گزینه‌های روی میزت برای امروز ما برکت و شادی را در دستور کار قرار بده. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
أبوٰمُخلــــِـــٰـــصْ
۱۳۹۸/۱۱/۰۲

خداوندا ! وجودم را با حقایق اهل تقرب آشنا گردان و روش گروندگان به سویت را به من بیاموز». خداوندا! با تدبیر خود از تدبیرهای ناقصم بی نیازم کن و از اختیار خود بهره مندم ساز». خداوندا! به تو منسوبم، مرا از

- بیشتر
محمد سیستانی
۱۳۹۸/۰۹/۱۹

خیلی قشنگ بود

الی
۱۳۹۸/۱۱/۱۶

لطفا کتاب الکترونیکش رو هم قرار بدید

ضحی
۱۳۹۹/۰۵/۲۲

لطفاً کتاب الکترونیکی رو هم بذارین🙏

فاطمه
۱۳۹۸/۱۰/۲۱

کاش متنی هم بذارید

سیب سادات
۱۳۹۹/۰۴/۳۱

خواهشمندم کتاب الکترونیکیش هم قرار بدید در طاقچه ممنون

Zeinab Mohammadi
۱۳۹۹/۰۵/۲۲

من هم خواهشمندم متن کتاب رو هم بگذارید

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۰٫۹ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۰٫۹ مگابایت