با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سریال صوتی دایرة المعارف عاشقی، مجلس سوم

دانلود و خرید کتاب صوتی سریال صوتی دایرة المعارف عاشقی، مجلس سوم

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سریال صوتی دایرة المعارف عاشقی، مجلس سوم  نوشته  حامد حجتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سریال صوتی دایرة المعارف عاشقی، مجلس سومسریال صوتی «دایرةالمعارف عاشقی» برداشتی آزاد از کتاب «مجالس‌المواعظ» شیخ جعفر شوشتری است. نویسنده‌ی این کتاب، حامد حجتی، با نیم‌نگاهی به کتاب مجالس‌المواعظ تنها راه رهایی از دغدغه‌ها و پریشانی‌ها و سرگشتگی‌های انسان معاصر را توسل به سرور و سالار شهیدان عبدالله الحسین (ع) می‌داند. حامد حجتی با بیانی شیوا و جذاب روایت خود را رنگ و بوی دلنوشته می‌بخشد و محمدحسین بابایی با خوانشی قوی و لحنی اندوه‌ناک مصیبت‌های واقعه‌ی عاشورا را به شنونده منتقل می‌کند. علاوه بر این، حجتی به مراحل و وقایع نصب ضریح مطهر حضرت سیدالشهدا (ع) اشاراتی دارد. این کتاب شامل سه بخش است که اکنون قسمت سوم آن را می‌شنوید. 
 «مجالس‌المواعظ» حاوی سخنرانی‌های (۱۴ سخنرانی) شیخ جعفر شوشتری در سیزده روز اول محرم‌الحرام و اربعین سال ۱۲۹۷ قمری در نجف اشرف است. در این کتاب، عمق مصائب اباعبدالله الحسین (ع) بیان شده است. کتاب حاوی دو بخش است:
 بخش اول: مختصری از احوال و آثار مرحوم شیخ جعفر شوشتری؛
 بخش دوم:‌ ذکر مصائب امام حسین (ع)؛نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۱۳۷۴۸۴۹
۱۳۹۸/۱۱/۱۹

عالی

کاربر ۲۳۵۸۱۸۹
۱۳۹۹/۰۸/۲۰

بسیار زیبا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۸٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۸٫۶ مگابایت