با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اینشتین و نسبیت

دانلود و خرید کتاب صوتی اینشتین و نسبیت

۵٫۰ از ۶ نظر
۵٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اینشتین و نسبیت  نوشته  بهرام معلمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اینشتین و نسبیت

کتاب صوتی «اینشتین و نسبیت»، دومین کتاب از مجموعه «شش نظریه که جهان را تغییر داد» است که به بررسی نظریه نسبیت اینشتین می‌پردازد. این کتاب با نثری شیوا به بیان مختصری از زندگی اینشتین و دستآوردهای بزرگ او و توضیح قانون نسبیت و تاثیر آن‌ بر علم فیزیک پرداخته است. به بیانی دیگر، کتاب «اینشتین و نسبیت» به شرح درخشانی از نظریه نسبیت و نگاه شگفت مردی، که محافل علمی زیادی را درگیر نظریه‌اش کرد، می‌پردازد. پل استراترن نویسنده‌ی سرشناس بریتانیایی، در سال ۱۹۴۰ متولد شد. شهرت او به خاطر کتاب‌های علمی‌اش است. از جمله آثار استراترن که در ایران ترجمه و منتشر شده است، می‌توان به «آشنایی با اسپینوزا»، «آشنایی با دکارت»، «آشنایی با نیچه»، «آشنایی با هیوم» و «آشنایی با داستایفسکی» اشاره کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Arash Nik
۱۳۹۹/۱۱/۲۶

برای دومین بار که گوشش کردم انگار تغییراتی توش ایجاد شده بود . اما این کتاب زندگی اینشتین رو به طور خلاصه اما کامل شرح داده . و نظریه نسبیت و تلاش های اینشتین و دیگران رو توضیح میده.من از

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۳٫۹ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۳٫۹ مگابایت