با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رهایی از قصه‌های ذهن

دانلود و خرید کتاب صوتی رهایی از قصه‌های ذهن

۴٫۴ از ۵ نظر
۴٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رهایی از قصه‌های ذهن  نوشته  مسیحا  برزگر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رهایی از قصه‌های ذهن

«رهایی از قصه‌های ذهن» مجموعه سخنرانی‌های «مسیحا برزگر» است برای افرادی که اسیر قصه‌های ذهنی خودشان شده‌اند. چیزی که باعث رنج، نگرانی، اضطراب و افسردگی ما می‌شود قصه‌های ذهنی است که در ناخودآگاه خود ساخته‌ایم یا برایمان ساخته‌اند. برزگر،‌ شیوه‌های عملیِ رها شدن از این قصه‌ها را در این کتاب صوتی برای مخاطب بیان می‌کند. او به ما کمک می‌کند تا این قصه‌ها را بشناسیم، از آن‌ها بگذریم و قصه‌های جدید را آگاهانه بسازیم. این آگاهی به ما کمک می‌کند تا باورهایی که در ناخودآگاه‌مان به حقیقتی درونی و قابل باور تبدیل شده‌اند، بشناسیم و آن‌ها را به خود‌آگاه خود بسپاریم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
ariya
۱۳۹۸/۰۱/۰۳

کتاب های آقای مسیحا فوق العاده ان.. همشون.. با صدایی بی نظیر و آرامش بخش.. فقط نمیدونم چرا باقی کتاب هاشون تو طاقچه نیست.. خیلی کتابهای بیشتری هست از ایشون..

غزال
۱۳۹۹/۰۴/۲۴

نمونه رو گوش دادم. به قدری آروم و کند صحبت میکردن که حوصله م نکشید تا آخر گوش بدم. ایکاش کلمات رو سریعتر کنارهم بچینن و صحبت کنن.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۱۳ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۲۱۵٫۴ مگابایت
زمان۱۱۳ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۲۱۵٫۴ مگابایت