با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چرا ازدواج، چرا طلاق

دانلود و خرید کتاب صوتی چرا ازدواج، چرا طلاق

۴٫۴ از ۲۲ نظر
۴٫۴ از ۲۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چرا ازدواج، چرا طلاق  نوشته  فرهنگ هلاکویی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چرا ازدواج، چرا طلاق

کتاب صوتی «چرا ازدواج، چرا طلاق» از مجموعه فایل‌های صوتی سخنرانی‌های روانشناسی «دکتر فرهنگ هلاکویی» است. «دکتر فرهنگ هلاکویی» دارای مدرک دکترا در رشته جامعه‌شناسی و سه کارشناسی ارشد در رشته‌های روان‌شناسی، اقتصاد و «مشاوره ازدواج، خانواده و کودکان» است. در حال‌حاضر نیز مدیر مرکز بهزیستی «بورلی هیلز» امریکا است و به‌ عنوان مشاور ازدواج، خانواده و کودکان، در این مرکز فعالیت می‌کند. دکتر هلاکویی، در این کتاب صوتی، در چهار بخش زیر موضوعات مربوط به ازدواج و طلاق را بررسی می کند و راه‌کارهایی در اختیار شنونده قرار می‌دهد. «دلایل آنکه انسانها نمی‌خواهند ازدواج کنند» «چرا زنان و مردان از هم جدا می‌شوند؟» «مواردی که افراد جدا شده‌اند و جدایی و طلاق‌شان انتخاب اشتباهی بوده است» «چرا افرادیکه در زندگی اشتراکی‌شان درگیر هستند هم‌چنان به زندگی‌شان ادامه می‌دهند»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
Nafiseh
۱۳۹۹/۰۹/۰۹

به نظر من خیلی خوب بود توصیه میکنم حتما گوش بدید "ازدواج هدف نیست وسیله است برای سلامت فیزیکی و روانی و خوشبختی و در تحلیل نهایی برای رشد و تکامل"

Mahtab Noedoost
۱۳۹۸/۰۹/۱۵

برای کسایی که هنوز ازدواج نکردن کاربرد بیشتری داره.درکل خوب بود ولی نه عالی.

ملینا کاظمی
۱۳۹۸/۰۲/۱۵

بعضی قسمتها و نکاتش جالب بود.لحن دکتر کلا تمسخرامیزه.هم علت طلاق رو مسخره میکنه هم علت ازدواج رو.ولی بهر حال قابل تامله و روانشناس خوبی هستن ایشون

مهدی
۱۳۹۸/۰۴/۰۹

عالی

Shahab Kazemi
۱۳۹۹/۱۰/۰۷

بسیار بسیار مفید و پر مغز. پیشنهاد شدید برای مطالعه شنیداری

امیرمحمد
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

بنظرم محتوای کافی نداشت و تنها کتابی ( صوتی ) بود که ازش خوشم نیومد

ASHKAN R
۱۳۹۷/۰۶/۲۷

یکی از بهترین سخنرانی های دکتر که خودش هم تاکید می کنه که حتما گوش بدیم ممنونم از طاقچه به خاطر ریلیز کردن این کتاب صوتی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
زمان۰۷ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۳۳٫۹ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
زمان۰۷ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۳۳٫۹ مگابایت