با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اثر مرکب

دانلود و خرید کتاب صوتی اثر مرکب

۴٫۳ از ۵۱۲ نظر
۴٫۳ از ۵۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اثر مرکب  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اثر مرکب

کتاب صوتی اثر مرکب، نوشته‌ی دارن هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است. اثر مرکب یک برنامه‌ی واقعی به همراه راهکارهای واقعی برای تغییرزندگی و واقعیت بخشیدن به آرزوها است. 

گروه گردآوری و ترجمه سبکتو نسخه صوتی کتاب اثر مرکب را در اختیار شنوندگان قرار داده‌اند.

درباره‌ی کتاب صوتی اثر مرکب 

اثر مرکب یکی از بهترین کتاب‌هایی است که در زمینه‌ی موفقیت و ایجاد تغییر و تحولات در زندگی نوشته شده است. در کتاب اثر مرکب خبری از شعارهایی که ممکن است در کتاب‌های دیگر موفقتی به چشم بخورد، نیست. دارن هاردی در اثر مرکب توضیح می‌دهد که برای ایجاد تغییرات پایدار در زندگی لازم نیست دست به انجام کارهای عجیب غریب بزنید. بلکه باید در انجام دادن تغییرات کوچک، ثبات داشته باشید. در اثر مرکب، این تغییرات کوچک و تاثیری که بر مسیر موفقیت دارند را می‌بینیم و بررسی می‌کنیم. 

کتاب صوتی اثر مرکب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر شما هم دوست دارید تغییرات زیادی در زندگی‌تان به وجود بیاورید، اما راه و روش آن را بلد نیستید. کتاب اثر مرکب برای شما است.

درباره‌ی دارن هاردی

دارن هاردی نویسنده و سخنران موفقیت مشهور اهل آمریکاست. از جمله ویژگی‌های بارز این نویسنده و سخنران آن است که در سن پایین به موفقیت رسیده است. هاردی اولین تجارت خود را در ۱۸ سالگی آغاز کرد و در این زمان دارای درآمدی ۶ رقمی بود، در ۲۴ سالگی درآمدی بیش از یک میلیون دلار در سال داشته و در ۲۷ سالگی صاحب شرکتی به ارزش پنجاه میلیون دلار بوده است.

دارن هاردی به هزاران کارآفرین آموزش داده و به‌عنوان مشاور برای بسیاری از شرکت‌های مطرح صنعتی فعالیت کرده است. دارن هاردی مدیریت دو شبکه تلویزیونی مرتبط به پیشرفت شخصی با نام شبکه مردم و شبکه آموزش موفقیت در آمریکا را بر عهده دارد. این دو شبکه بالغ بر هزاران برنامه تلویزیونی را با شرکت بسیاری از متخصصان و کارشناسان تراز اول دنیا در حوزه موفقیت تولید می‌کنند. موفقیت دارن در نتیجه اصولی است که وی در کتابش از آن به عنوان اثر مرکب یاد کرده است.

جملاتی از کتاب صوتی اثر مرکب

داستان خرگوش و لاک‌پشت را یادتان هست؟ تو کمال ناباوری دیدیم که چطور لاکپشت برنده شد. در حالیکه خرگوش بسیار باهوش‌تر و سریع‌تر از او بود. چیزی که لاکپشت را برنده کرد، ثبات قدم بود. من خودم نمونه‌ی کامل آدمی هستم که تنها کلید موفقیتم و هرچیزی که در آن است را ثبات قدم می‌دانم که آن را هم از پدرم به دست آوردم. پدرم مربی فوتبال دبیرستان بود. هیچ چیز و هیچکس نمی‌توانست برنامه‌هایش را به هم بزند. No pain no gainسایه
۱۳۹۸/۰۹/۰۱

سپاسگزارم عالی

zahragooliw
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

این کتاب ،کتاب بسیار خوبی برای آدم هایی است که دائماً بهانه می آورند و میگویند از فردا شروع میکنم.این کتاب درباره ی اثر مرکب یعنی تأثیرات انجام یک عمل در بازه ی زمانی صحبت میکند و در عین حال

- بیشتر
arezoo
۱۳۹۹/۰۸/۲۳

ارزش خوندنو داره

علی آران
۱۳۹۹/۰۸/۲۳

عالیه

meysamlotfi
۱۳۹۹/۰۸/۲۵

گویندگی و ترجمه درجه یک واضح و کاملا روان کتاب خیلی عالی و نکته های کاربردی زیاد احساس آرامش میکنم و هم ایده و هم انگیزه رو بهم القا میکنه پیشنهاد میشه موفق باشین😁

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۲٫۳ مگابایت
زمان۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۲٫۳ مگابایت