دانلود کتاب صوتی جراحی ـ ترمیم زخم با صدای مرتضی هاشمی زاده + نمونه رایگان
کتاب صوتی جراحی ـ ترمیم زخم اثر عادل زینال پور

دانلود و خرید کتاب صوتی جراحی ـ ترمیم زخم

معرفی کتاب صوتی جراحی ـ ترمیم زخم

کتاب صوتی «جراحی ـ ترمیم زخم» نوشتهٔ عادل زینال پور است. انتشارات رزیدنت‌یار کتاب صوتی جراحی ـ ترمیم زخم را با گویندگی مرتضی هاشمی زاده منتشر کرده است. در این اثر مجموعه‌ای کامل از فصول به‌همراه سؤالات ارتقاء و بورد تخصصی تا ۱۴۰۱ به چشم می‌خورد.

درباره کتاب صوتی جراحی ـ ترمیم زخم

مجموعهٔ جراحی دربردارندهٔ مباحثی در پیوند، انکولوژی، ارتوپدی، پروسیجر جراحی در آی‌سی‌یو، نقش جراح در بلایا، رهبری در جراحی، گزش و گازگرفتگی، جراحی در سالمندی، مراقبت پایانی حیات است. این بخش براساس شوارتز ۲۰۱۹ نوشته شده است و موضوعات مربوط به جراحی پستان، امنیت بیمار و عوارض جراحی،‌ عفونت جراحی، ترمیم زخم، پوست و بدخیمی‌های پوستی  را دربر دارد. کتاب حاضر دربارهٔ ترمیم زخم است.

مؤسسهٔ رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطهٔ پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی‌شده‌ای را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌ دست بیاورد و بتواند در کمترین زمان ممکن بیشترین و باکیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب صوتی جراحی ـ ترمیم زخم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به دانشجویان پزشکی پیشنهاد می‌شود. کتاب جراحی ـ ترمیم زخم به کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود؛ زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و با صرفه‌جویی در زمان یاد بگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۳ ساعت و ۱۱ دقیقه

حجم

۲۶۲٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۳ ساعت و ۱۱ دقیقه

حجم

۲۶۲٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۴۹۷,۰۰۰
تومان