دانلود کتاب صوتی برایم از بادبادک ها بگو اثر نوشین جم نژاد با صدای غزل بابایی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی برایم از بادبادک ها بگو اثر نوشین جم نژاد

دانلود و خرید کتاب صوتی برایم از بادبادک ها بگو

۳٫۰ از ۷ نظر
۳٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی برایم از بادبادک ها بگو  نوشته  نوشین جم نژاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی برایم از بادبادک ها بگو

کتاب صوتی برایم از بادبادک ها بگو نوشتهٔ نوشین جم نژاد است. غزل بابایی گویندگی این مجموعه داستان کوتاه صوتی را انجام داده و خانه داستان چوک آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی برایم از بادبادک ها بگو

مجموعه داستان کوتاه برایم از بادبادک ها بگو، حاوی نودوهشتمین برنامهٔ نمایش صوتی خانهٔ داستان چوک است. این داستان‌های صوتی را نوشین جم نژاد نوشته است.

می‌دانیم که داستان کوتاه به داستان‌هایی گفته می‌شود که کوتاه‌تر از داستان‌های بلند باشند. داستان کوتاه دریچه‌ای است که به روی زندگی شخصیت یا شخصیت‌هایی و برای مدت کوتاهی باز می‌شود و به خواننده امکان می‌دهد که از این دریچه‌ها به اتفاقاتی که در حال وقوع هستند، نگاه کند. شخصیت در داستان کوتاه فقط خود را نشان می‌دهد و کمتر گسترش و تحول می‌یابد. گفته می‌شود که داستان کوتاه باید کوتاه باشد، اما این کوتاهی حد مشخص ندارد. نخستین داستان‌های کوتاه اوایل قرن نوزدهم میلادی خلق شدند، اما پیش از آن نیز ردّپایی از این گونهٔ داستانی در برخی نوشته‌ها وجود داشته است. در اوایل قرن نوزدهم «ادگار آلن پو» در آمریکا و «نیکلای گوگول» در روسیه گونه‌ای از روایت و داستان را بنیاد نهادند که اکنون داستان کوتاه نامیده می‌شود. از عناصر داستان کوتاه می‌توان به موضوع، درون‌مایه، زمینه، طرح، شخصیت، زمان، مکان و زاویه‌دید اشاره کرد. تعدادی از بزرگان داستان کوتاه در جهان «آنتوان چخوف»، «نیکلای گوگول»، «ارنست همینگوی»، «خورخه لوئیس بورخس» و «جروم دیوید سالینجر» و تعدادی از بزرگان داستان کوتاه در ایران نیز «غلامحسین ساعدی»، «هوشنگ گلشیری»، «صادق چوبک»، «بهرام صادقی»، «صادق هدایت» و «سیمین دانشور» هستند.

شنیدن کتاب صوتی برایم از بادبادک ها بگو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به دوستداران ادبیات داستانی معاصر ایران و قالب داستان کوتاه پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

کاربر ۵۶۶۵۸۱۲سما
۱۴۰۲/۰۲/۰۴

ای کاش گوینده کتاب تیپ سازی نکنه اصلا تیپ سازی هاش رو دوست نداشتم بخصوص زمانی که به جای بچه حرف میزنه چرا همینطور معمولی کتاب رو نمیخونن که شنونده احساس کنه داره خودش کتاب رو میخونه به همین دلیله

- بیشتر
کاربر ۶۲۸۴۷۰۸
۱۴۰۲/۰۲/۰۳

کاش گوینده تلاش نمیکرد ک از عوض شخصیت های داستان با صدای دیگ ای صحبت کنه یکمم محتوای داستان ها خیلی جالب نبودن..

کاربر 4884166
۱۴۰۲/۰۲/۰۱

عالی بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۹٫۲ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۲ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۹٫۲ مگابایت