با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی تأثیر هنجارها، همتایان، گذشته و فرهنگ بر انتخاب در اقتصاد اثر موریس آلتمن

دانلود و خرید کتاب صوتی تأثیر هنجارها، همتایان، گذشته و فرهنگ بر انتخاب در اقتصاد

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تأثیر هنجارها، همتایان، گذشته و فرهنگ بر انتخاب در اقتصاد  نوشته  موریس آلتمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی تأثیر هنجارها، همتایان، گذشته و فرهنگ بر انتخاب در اقتصاد

تأثیر هنجارها، همتایان، گذشته و فرهنگ بر انتخاب در اقتصاد خلاصه صوتی اثر موریس آلتمن و با ترجمه محسن رنانی و گویندگی حامد خدادادی از مجموعه کتاب‌های فور دامیز در زمینه اقتصاد است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

در کتاب گویای تأثیر هنجارها، همتایان، گذشته و فرهنگ بر انتخاب در اقتصاد به شکل‌گیری حباب تصمیم‌گیری توسط کارشناسان اقتصاد متعارف می‌پردازیم. در اقتصاد رفتاری فرض بر این است که تصمیم گیری اغلب از بستر اجتماعی یعنی هنجارهای اجتماعی همتایان گذشته و فرهنگ شخص تاثیر می‌پذیرد همه این عوامل بر چگونگی شکل‌گیری انتخاب‌ها و اینکه کدام پیش فرض ها در موقعیت خودشان قرار گرفته‌اند موثرند.

شنیدن کتاب تأثیر هنجارها، همتایان، گذشته و فرهنگ بر انتخاب در اقتصاد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پژوهشگران حوزه اقتصاد رفتاری مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۷٫۷ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۷٫۷ مگابایت