با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پیدایش مسیحیت

دانلود و خرید کتاب صوتی پیدایش مسیحیت

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پیدایش مسیحیت  نوشته  دان ناردو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پیدایش مسیحیت

دان ناردو مورخ و نویسنده پرکار آمریکایی در این کتاب صوتی درباره پیدایش مسیحت سخن می‌گوید. این اثر ترجمه مهدی حقیقت‌خواه است و با صدای اکرم پریمون در آوانامه صوتی شده است.

 درباره کتاب پیدایش مسیحیت

مسیحیت گسترده‌ترین دین جهان است با ده‌ها فرقه که تقریبا دو میلیارد پیرو دارد. داستان پیدایش این دین داستانی جذاب است و پیدایش مسیحیت یکی از بزرگترین وقایع تاریخ به شمار می‌رود؛ از زمان تولدش در فلسطین تا کامیابی‌اش به عنوان یک دین فراگیر در اروپای قرون وسطی. 

به عبارت دیگر می‌توان گفت مسیحیت یک انقلاب بود که پهنه‌ای وسیع و نتایجی پایدار داشت. این دین توانست تغییرات فرهنگی فراگیری در اروپا و خاورمیانه و پس از آن در دیگر نقاط جهان ایجاد کند. تغییراتی که باعث رشد هرچه بیشتر سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و معنوی در دنیا شد و بر سرنوشت انسان‌های بسیاری تاثیرات عمیقی گذاشت.

 در این کتاب تاریخ دین مسیحیت را از زمان پیدایش آن با کلام شیوا، روان و جذاب دان ناردو می‌شنوید. 

 شنیدن کتاب پیدایش مسیحت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به تاریخ جهان به ویژه تاریخ ادیان مخاطبان این کتاب‌اند.

درباره دان ناردو

دان ناردو در ۲۲ فوریه سال ۱۹۴۷ در کشور کلمبیا به دنیا آمده است. او تاریخدان و نویسنده آمریکایی است که بیش از پانصد کتاب تاریخی برای بزرگسالان و کودکان نوشته است. 

شیوه کار دان ناردو این‌گونه است که کتاب‌ها و منابع سخت‌خوان تاریخی را برای مخاطب دوباره نویسی و خلاصه‌سازی می‌کند و در حجم بسیار کمتر به خوانندگانش عرضه می‌کند. ویژگی اصلی کتاب‌های ناردو هم همین است. خلاصه بودن و در عین حال دربرداشتن تمام نکات مهم تاریخی.

 او در زمینه‌های متنوع تاریخی از تاریخ یونان باستان گرفته تا شرق دور می‌نویسد. برخی از کتاب های او نیز درباره موضوعات متنوع و حوادث خاص تاریخی در سراسر جهان است. 

به طور کلی ناردو یکی از پرکارترین نویسندگان امریکایی در حوزه خودش محسوب می‌شود که مخاطبانش طیف وسیعی از کودک و نوجوان تا بزرگسال هستند. 

 چه دانش‌آموز باشید و چه بخواهید برای یک تحقیق رسمی، اطلاعاتی کوتاهی جمع‌آوری کنید یا موضوعی تاریخی را به زبانی ساده مطالعه کنید، کتاب‌های دان ناردو بهترین گزینه برای شما هستند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۸۸٫۰ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۵ ساعت
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۸۸٫۰ مگابایت