با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ۳۶۵ راز مثبت‌ اندیشی اثر یاسین قاسمی بجد

دانلود و خرید کتاب صوتی ۳۶۵ راز مثبت‌ اندیشی

یک سال تفکر مثبت با الهامات روزانه و جملات انگیزشی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۳۶۵ راز مثبت‌ اندیشی  نوشته  یاسین قاسمی بجد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی ۳۶۵ راز مثبت‌ اندیشی

کتاب صوتی ۳۶۵ راز مثبت اندیشی نوشته یاسین قاسمی بجد است، این کتاب با صدای لیلا ولی پور منتشر شده است و یک سال تفکر مثبت با الهامات روزانه و جملات انگیزشی است.

درباره کتاب ۳۶۵ راز مثبت‌ اندیشی

خوشحالی بیشتر در اختیار شما است تا آن را به‌دست‌آورید و این کتاب به شما در این کار کمک خواهد کرد. ایده‌ها، راهنمایی و یادآوری‌های روزانه به سفر خوشحالی و خوشبختی بیشتر نظم و ساختار می‌بخشند.

احتمالا خودتان روش‌هایی برای وارد کردن شادی به زندگی دارید مثلا: وقت گذراندن با افرادی که دوستشان دارید، انجام سرگرمی‌ها یا لذت بردن از محیط بیرون. این کتاب ابزار مفید دیگری است تا با آن بتوانید شادی و حس خوب بیشتری را وارد زندگی کنید. شما را در الگوهای فکری، باورها و دیدگاه‌های بسیار مفید هدایت خواهد کرد تا در نهایت طرز فکری بسازید که افزایش شادی را تقویت کند. حالا وقت آن رسیده تا در زندگی با یک عبارت تاکیدی شادی بیشتری بسازید!

پرورش خوشحالی به این معنی نیست که خودتان را مجبور کنید لبخند بزنید یا احساس واقعی‌تان را نادیده بگیرید. فقط کافی ست ناظر بر احساسات و دنبال کننده افکار، انتخاب‌ها و اقداماتی باشید که انرژی و حس خوشایند بیشتری برای شما دارند! این رویه برای هر کسی متفاوت خواهد بود و به همین خاطر ۳۶۵ گزینه روزانه در این کتاب برای یک سال محیا شده که شما می‌توانید از میان آن‌ها متناسب‌ترین عبارات تاکیدی خود را بیابید.

شنیدن کتاب ۳۶۵ راز مثبت‌ اندیشی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی شاد و موفق پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب ۳۶۵ راز مثبت‌ اندیشی

۱ فروردین

خوشحالی حق ذاتی من است.

هر موجودی از جمله من سزاوار شاد زیستن و آزاد بودن است. هیچ چیزی نمی‌تواند این حق اساسی و ذاتی را از او بگیرد. من آماده‌ام تا در نهایت آنچه برایم بوده را به دست آورم! من از همین الان در راه ارزش الهی‌ام گام برمی‌دارم.

۲ فروردین

من شجاع و با اراده‌ام و برای خودم تمام قد ایستاده‌ام.

من شجاعانه با ترس‌هایم روبرو می‌شوم و آن‌ها را شکست می‌دهم. هرگز از این کار نمی‌ترسم. انتخاب کردم که در تمامی کارهایم شجاع و دلیر باشم. همیشه عملکرد چشمگیر و شجاعانه‌ای علیرغم ترس‌هایم دارم.

۳ فروردین

من در حال تبدیل شدن به آهنربای شادمانی‌ام!

امروز همان روز موعود است! من آگاهانه از تنفسم برای ایجاد فضا در جسم، ذهن و روحم استفاده می‌کنم تا شادمانی جدیدی را جذب کنم. آماده‌ام به شادی بیشتر در تجربه‌ام خوش‌آمد بگویم.

۴ فروردین

من زیبایی، جذابیت و مهربانی را ساطع می‌کنم.

من ارزش احترام و عشق را دارم. با خودم با مهربانی و احترام رفتار می‌کنم. می‌توانم همیشه روی دیگران حساب کنم که چنین رفتاری با من داشته باشند.

۵ فروردین

احساس خوب بالاترین اولویت من است.

احساساتم برایم مهم هستند. همه احساسات من معتبرند و من به آن‌ها با صبر و مهربانی رسیدگی می‌کنم. آنچه احساس می‌کنم برایم بهترین است را دنبال خواهم کرد، احساس خوب را در اولویت قرار می‌دهم و در این بین به خودم عشق می‌ورزم.

۶ فروردین

پول خیلی ساده و بی‌دردسر به سمتم می‌آید.

پول به سمتم در جریان است. من فرصت‌هایی که پول آور هستند را جذب می‌کنم. پول در خدمت من است و ارباب من نیست. من ارزش کسب پول بیشتر را دارم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۵
شابکundefined
زمان۰
قابلیت انتقالندارد
حجم۰
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۵
زمان۰
قابلیت انتقالندارد
حجم۰