با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کوه یخ‌مان آب می‌شود

دانلود و خرید کتاب صوتی کوه یخ‌مان آب می‌شود

تغییر و موفقیت تحت هر شرایطی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کوه یخ‌مان آب می‌شود  نوشته  هولگر راثگِبِر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کوه یخ‌مان آب می‌شود

کتاب صوتی کوه یخ‌مان آب می‌شود نوشته جان کاتِر و هولگِر راثگِبِر است این کتاب به شما یاد می‌دهد تغییر و موفقیت تحت هر شرایطی را مدیریت کنید. کوه یخ‌مان آب می‌شود ویرایش جدیدی از داستان‌های کسب‌وکاری است که از سال ۲۰۰۶ بیش از یک میلیون نسخه از آن فروخته شده است.

درباره کتاب کوه یخ‌مان آب می‌شود

کتاب کوه‌یخ ما آب می‌شود یک حکایت ساده از موفقیت در دنیای متغیر امروز است. داستانی است که برای کمک به هزاران فرد و سازمان مورد استفاده قرار گرفته است.

۹۰ درصد از سازمان‌ها یا تغییرات مرتبط را نادیده گرفته و یا سعی کردند به شیوه‌هایی خود را تطبیق دهند که به اهداف و خواسته‌هایشان نمی‌انجامد و با زحمت و سرخوردگی فراوان زمان و پول زیادی را صرف رسیدن به چیزهای کمی می‌کنند. هدایت و پیش‌برد تغییر مبتنی بر تحقیقاتی گسترده و یک الگوی هشت مرحله‌ای بهمراه تلاش‌های تغییر بسیار موفق است که این کتاب هر مرحله را دقیق و با جزئیات شرح می‌دهد.

این کتاب درباره‌ داستان دسته‌ پنگوئن‌هایی از قطب جنوب است. گروهی از پنگوئن‌های امپراطور زیبا که همانند سال‌های دراز گذشته در این نقطه از دنیا زندگی می‌کنند.

هدف از نوشتن کوه‌یخ‌مان دارد آب می‌شود استفاده از قدرت باورنکردنی داستان‌های خوب برای تاثیر بر رفتار افراد دقیق و گروه‌شان است تا در برخورد با تغییر و ایجاد نتایج بهتر به شکل کارآمدتری عمل کنند. یکی از زیبایی‌های داستان‌های خوب این است که کاملاً متفاوت با کتاب‌های تخصصی سنتی می‌توانند طیف وسیعی از افراد را به عمل وادارند. نویسندگان این کتاب شدیداً معتقدند که دنیا به اقدام و عمل بیشتر طیف وسیعی از افراد نیاز دارد – عملی که آگاهانه، با تعهد، و بااشتیاق باشد تا در عصر تغییرات به همه‌ی ما کمک کند.

• این کتاب لبخند را به روی صورت شما می‌آورد.

• باعث می‌شود درک کنید که چطور ساختار داستان فرایند تغییر را به ترتیب در کنار موانع معمول می‌چیند.

• شما را وادار می‌کند تا به یاد داشته باشید عقل سلیم و حس مشترک در داستان دخیل است، چقدر برخی از مراحل فرایند قابل‌پیش‌بینی هستند – اما اینکه روابط، صبر و ارتباطات هرگز نباید دست‌کم گرفته شوند، و اینکه تغییر بر مبنای احساس است.

• ابزاری متعادل و کم‌خطر به شما ارائه می‌دهد که می‌تواند برای آغاز بحث حول فرایند مختص به تیم‌های پروژه‌ای که تازه گرد هم جمع شده‌اند استفاده شود. امکان رجوع به یک گزارش بامزه از یک فرایند تغییری مثل این می‌تواند بخشی از احساساتی که توسط اعضای تیم‌ها تجربه شده را خنثی کند، که در فواصل معین درگیر چیزهایی می‌شوند که فکر می‌کنند فقط آنها تجربه می‌کنند.

• ابزاری برای تشویق به بحث حول محور خلاقیت و ابتکار در سراسر سازمان ایجاد می‌کند. انسان به ناچار در چرخه‌ زندگی گاهی دچار ایستایی و نوعی خشنودی از خود می‌شود. پس چرا هرازگاهی یک کوه‌یخ را جلوی چشمان مردم ویران نکنیم؟

این کتاب به شما یاد می‌دهد با تغییرات کنار بیایید و از پس مشکلات بربیایید و در تمام محیط ها خودتان را منطبق کنید.

شنیدن کتاب کوه یخ‌مان آب می‌شود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی شاد پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۱٫۷ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۱٫۷ مگابایت