با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سوپ

دانلود و خرید کتاب صوتی سوپ

دستور پختی برای تغذیه‌ی تیم و فرهنگ سازمانی

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سوپ  نوشته  جان گوردون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سوپ

کتاب صوتی سوپ نوشته جان گوردون است. این کتاب دستور پختی برای تغذیه‌ تیم و فرهنگ سازمانی است که به شما کمک می‌کند کسب و کار موفقی داشته باشید. کتاب سوپ را نشر شادن پژواک منتشر کرده است. 

درباره کتاب سوپ

ما، هر روز، دیگِ زندگیِ خودمان را هم می‌زنیم و مهم‌ترین چیزی که می‌توانیم در سوپِ زندگی‌مان بریزیم «خودمان» هستیم. عشقِ ما، خوش‌بینی و مثبت‌اندیشی ما، اعتماد ما، چشم‌انداز و آینده‌نگری ما، ارتباطاتِ ما، هویتِ ما، حسِ اطمینان و قدردانی و اشتیاقِ ماست که زندگی را خوشمزه می‌کند. همچنین، روابطی که در محیط کار و خانه دارید ماده و کیفیتِ سوپ زندگی‌تان را تعیین می‌کند.

نویسنده توضیح می‌دهد طی دوران کاری‌اش با بسیاری از کسب‌وکارها، تیم‌های ورزشی حرفه‌ای، بیمارستان‌ها و مدارس، شخصاً شاهد بوده که چطور فردی که ملاقه را به دست می‌گیرد و دیگ را هم می‌زند قادر است تفاوتی ایجاد کند. کسی‌که تصمیم دارد تا با اشتراک‌ گذاشتنِ بهترین دانش و توانمندی‌هایش با اطرافیان استعدادهای آنها را شکوفا کند قادر است تیم و سازمان را دگرگون سازد.

امیدواریم با خواندن این کتاب روی دیگران سرمایه‌گذاری کنید و روابطی برپایه‌ تعهد و اشتیاق ایجاد کنید که کارگروهی را تقویت کنید و فرهنگی متعالی و برتر بر محیط حاکم کنید.

سوپ را باید دورِ هم خورد و از آن لذت برد. پس، بیایید تا با هم این کتاب را بخوانیم، با هم یاد بگیریم، با هم سوپ بخوریم، با هم رهبری کنیم و با هم موفق شویم.

شنیدن کتاب سوپ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام صاحبان کسب و کار پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
علی سرخه
۱۴۰۰/۰۵/۱۳

خیلی اموزنده،جالب،و جذاب میباشدتوصیه میکنم به اشخاصی که دنبال اثارمربوط به روانشناسی وموفقیت،جذب انرژی مثبت هستند،عالی..

کاربر ۲۷۸۷۲۱۵
۱۴۰۰/۰۵/۱۵

این کتاب صوتی هم‌یه کار درجه یک وباکیفیت عالی گوینده هابود مثل قبلیا که مثل سوپ خوشمزه بود ویه سری عادت ها و باورهامونو با چاشنی های خودش قلقلک‌میداد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱۲٫۰ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱۲٫۰ مگابایت