با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
استراتژی‌های موفقیت

دانلود و خرید کتاب صوتی استراتژی‌های موفقیت

متخصصان و کارآفرینان برجسته جهان اسرار خود را درباره داشتن یک زندگی شادتر، سالم‌تر و ثروتمندتر فاش می‌کنند

۱٫۵ از ۲ نظر
۱٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی استراتژی‌های موفقیت  نوشته  جک کنفیلد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی استراتژی‌های موفقیت

کتاب صوتی استراتژی‌های موفقیت نوشته جَک کنفیلد است. نویسنده در این کتاب به سراغ متخصصان و کارآفرینان برجسته جهان رفته است و آن‌ها اسرار خود را درباره داشتن یک زندگی شادتر، سالم‌تر و ثروتمندتر فاش می‌کنند.

درباره کتاب استراتژی‌های موفقیت

برای بسیاری از افراد موفقیت یک کمیت فرار است و روش‌ها و وسایلی که برای دستیابی به آن استفاده می‌کنند بسیار متنوع هستند. همچنین به دلیل آنکه موفقیت یک استاندارد شخصی و گاهی منحصر به فرد است، اهداف و سنجش ما از موفقیت معمولا به کلی متفاوت است.

متخصصان سرشناسی که با این کتاب مشارکت و همکاری داشتند، موفق و سعادتمند هستند. با وجود مشکلاتی که عملی کردن موفقیت پیش می‌آید، چند استراتژی‌ اساسی وجود دارد که افراد موفق از آن‌ها استفاده می‌کنند. بعضی از مهم‌ترین عواملی که به طور روزمره در زندگی افراد موفق دیده می‌شود، شامل این موارد است: برنامه‌ریزی، تعهد، دانش مخصوص، پشتکار و عمل.

برای بعضی از ما، موفقیت با ثروت کلی سنجیده می‌شود و برای بعضی دیگر ممکن است تحسین عمومی، رهبری در زمینه خود، یا شاید توانایی تغییر و بهبود زندگی دیگران باشد. داشتن یک راهنما یا مربی برای کمک به شما در رسیدن به هدف خود در همه حال فوق‌العاده است.

متخصصان سرشناس این کتاب، ایده‌ها و استراتژی‌های متنوعی را به شما ارائه می‌دهند. تجربه آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند به موقع و کارآمدتر به اهداف خود دست پیدا کنید، به خصوص اگر از انجام اشتباهاتی که آن‌ها در طول مسیر مرتکب شدند، خودداری کنید. 

شنیدن کتاب استراتژی‌های موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی و کسب و کار موفق‌تر پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۹٫۶ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۹٫۶ مگابایت