با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شما وسط یک معجزه هستید

دانلود و خرید کتاب صوتی شما وسط یک معجزه هستید

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شما وسط یک معجزه هستید  نوشته  جول اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی شما وسط یک معجزه هستید

کتاب صوتی شما وسط یک معجزه هستید نوشته جول اوستین است که با صدای نازنین آذرسا منتشر شده است. کتاب شما وسط یک معجزه هستید به شما کمک می‌کند تا نگاهتان را به زندگی تغییر دهید.

درباره کتاب شما وسط یک معجزه هستید

این کتاب صوتی که از سخنرانی از جول اوستین با همین نام تهیه شده است درباره این موضوع صحبت می‌کند که چطور ما باید معجزه و تحقق رویاهایمان را در اوج مشکلات زندگی بیابیم. جول اوستین می‌گوید زمان‌هایی از زندگی که به شدت درگیر مشکلات هستیم و هیچ راه حل و یا روشنایی نمی‌بینیم دقیقا در همان لحظات معجزه خداوندی در حال تحقق است و زندگی ما در حال تحولی عظیم است.

 او برای بیان بهتر این مطلب از داستان حضرت موسی و شکافته شدن دریا کمک می‌گیرد او می‌گوید که درست در لحظه‌ای که قوم بنی اسرائیل در وسط دریای شکافته شده بودند برخلاف داستان‌ها شاد و خوشحال نبودند بلکه به دلیل صدای وحشتناک آب که ۴ متر بالا رفته و بادی که آن را بالا نگه داشته بود بسیار وحشت هم کرده بودند که نکند هر لحظه آب بر سرمان فرو ریزد.

 این داستان دقیقا به ما و زندگی ما اشاره دارد که در لحظاتی که معجزه در حال شکل گیری در زندگی ماست تمام وجودمان را ترس و ناامیدی و وحشت فرا می‌گیرد اما کافی است در این لحظات ما ایمانمان را به خداوند بزرگ از دست ندهیم و تا رسیدن به معجزه خداوندی با قلبی سرشار از امید و باور مشکلات را کنار بزنیم. 

برای تقویت ایمان ابتدا باید ببینیم ایمان چیست تا در نتیجه آن پی ببریم که چگونه می‌شود آن را افزایش داد. این کتاب به شما کمک می کند تا خودتان را بهتر بشناسید و بتوانید تشخیص دهید چه زمانی در میان معجزه قرار دارید و قدر آن را بدانید.

شنیدن کتاب شما وسط یک معجزه هستید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی موفق پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
nafas
۱۴۰۰/۰۵/۲۹

این کتاب رو با این گوینده اصلا مفت هم نمی‌شود گوش کرد تنها کتاب تو زندگیم هست که از بس گوینده افتضاح بود نتونستم تا انتها بشنوم اصلا دلیل خریدم این بود که کتاب ( قدرت من هستم ) از

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۲۹
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۷٫۶ مگابایت
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۲۹
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۷٫۶ مگابایت