کتابگرد ۳

دانلود و خرید کتابگرد ۳

از مرورنویسی در روزنامه تا داستان‌خوانی در رادیو با یاسر نورزی

۴٫۲ از ۳۲ نظر
۴٫۲ از ۳۲ نظر

برای خرید و دانلود   کتابگرد ۳  نوشته  محسن پوررمضانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

Fatima
به نظرم نباید نویسنده های نو قلم رو کنار زد نباید باعث تضعیف روحیه ی نویسنده های تازه کار شد این جمله که کتابت یا نوشته ات خوب نیست باعث تضعیف روحیه ی نویسنده نو قلم میشه و شما با این کار شهامت رو از نویسنده تازه کار میگیرید ؛ اگر ایراد و اشکالی وجود داره باید اونها رو در کنار خوبی ها گفت و راه برطرف کردن اشکالات متن رو به نویسنده نوقلم نشون داد نه این که نویسنده رو پس زد اگر این طور با نویسنده ها بر خورد بشه هیچ پیشرفتی در نویسندگی کشور به وجود نمیاد ؛ همه افراد ذاتا نویسنده نیستن و به کمک و حمایت احتیاج دارند. هر نویسنده ای بالاخره یه اولین رمان یا داستانی داره و نیاز به حمایت داره.
کاربر ۲۵۷۷۳۴۹
دو سه قسمتش رو گوش دادم خیلی خوشم اومده به خصوص اینکه کتابهای خوب معرفی میکنن و یه توضیحی هم در موردش داده میشه .ممنونم
مهدی بهرامی
درود بر محسن پور رمضانی اکثر گفتگو هایت رو گوش دادم خیلی خوبه اطلاعات خوبی در اختیار مخاطب قرار میگیره خودتون هم تن صدای خیلی خوبی داری به نظرم میتونی با ناشرانی که کتابهای صوتی ارائه میکنند همکاری کنی یک انتقاد کوچیک هم دارم وسط مصاحبه با دلیل و بی دلیل زیاد میخندی
zahii.rzd1993
خیلی صمیمی بود لذت بردم
کاربر ۲۶۷۱۴۷۲
مثل همه مجموعه پادکست های کتابگرد حس میکردم خودم اونجا حضور دارم و با تک تک جمله ها حس خوبی داشتم و همه لبخندهای اون لحظه رو درک میکردم و خنده عمیقی روی لب داشتم موقع شنیدن.علاوه بر اون هم که شنیدن کلی اطلاعات جدید و یاد گرفتن هم‌مثل همیشه برام شیرین بود.
فرشته
فوق العاده بود وگفت وگو جذابی بود.
کاربر ۳۱۳۵۴۴۰
خیلی آروم و جذاب و صمیمی گوش بدید این قسمتو به نظرم
سیاوش
بنظرم مصاحبه شونده انسان پری آمد. ک کتاب را میشناسد، تحلیلش میکند و حتی بصیرتی برای خوانش کتابها دارد. لذت بردم. گفتار صمیمانه و دلنشینی بود
mohsen
پادکست جالب و اموزنده بود ولی بیشتر راجع به مرگ صحبت شد تا زندگی واز این نظر کمی تلخ ...
حمیدرضا رضوانی اول
به شخصه بخاطر غمی که در کتاب و ادبیات ایرانی نهفته است زیاد با کتابهای توصیه شده این پادکست توسط جناب نوروزی گرامی ارتباط برقرار نکردم. ولی در کل مکالمه خوبی بود.
صفحه قبل۱۲صفحه بعد