معرفی سایت خرید کتاب آنلاین

راهنمای خرید و دانلود کتاب به صورت آنلاین از طاقچه

طاقچه از سال ۱۳۹۲ فعالیت خودش را در زمینه فروش کتاب الکترونیکی آغاز کرده است. با پیوستن چند ناشر بزرگ به آرامی مسیر خودش را طی کرد تا اینکه با حمایت از مسابقه «بخون و بخر» در برنامه خندوانه در تابستان ۱۳۹۵ توانست کاربران بسیاری پیدا کند. بعد از آن با جدیت بسیاری شروع به توسعه محصول طاقچه داد. به ترتیب امکان گوش دادن به «کتاب صوتی» و طرح خرید اشتراک مطالعه کتاب با نام «طاقچه بی‌نهایت» را در سایت و اپلیکیشن اضافه کرد. حالا با داشتن نسخه‌های اندروید، IOS و نسخه تحت وب و نسخه ویندوز امکان مطالعه کتاب را در هر جا و مکانی فراهم کرده است. 

برای خرید کتاب و مطالعه آن به صورت آنلاین و یا آفلاین کافی است کتاب مورد علاقه‌تان را پیدا کنید، سپس گزینه خرید را انتخاب کنید. پس از انجام مراحل پرداخت، شما می‌توانید کتابتان را در قسمت «کتاب‌های من» پیدا کنید. همچنین در طاقچه امکان خرید و هدیه دادن کتاب هم وجود دارد. اگر در هر کدام از مراحل خرید کتاب به مشکلی برخوردید، پیشنهاد می‌کنیم با پشتیبانی تماس بگیرید. 

همچنین پیشنهاد می‌کنیم برای راحت تر شدن فرایند خرید و مطالعه کتابتان اپلیکیشن طاقچه را هم دانلود کنید. در همین صفحه می توانید وارد قسمت نصب برنامه شوید و اپلیکیشن مناسب با دستگاهی را که دارید، نصب کنید. برای صرفه‌جویی در هزینه‌های مطالعه‌تان هم می‌توانید وارد قسمت طاقچه بی‌نهایت شوید و اگر از کتاب‌های این قسمت خوشتان آمد اشتراک طاقچه بی‌نهایت را تهیه کنید. برای اشنایی بیشتر با طاقچه می‌توانید یادداشت‌های زیر از وبلاگ طاقچه را بخوانید. 

down