بهترین هدیه کتاب

بهترین هدیه کتاب

۱۳۹۷-۰۷-۲۱ 6 نویسنده طاقچه
در ۳ دقیقه بخوانید

در بیشتر خانه‌های ایرانی می‌توانید یک آجیل‌خوری کریستال یا ساعت دیواری و چیزهایی از این دست پیدا کنید که هرگز از جعبه‌هایشان بیرون نمی‌آیند و به اسم هدیه از خانه‌ای به خانه‌ی دیگر منتقل می‌شوند. هدیه‌دادن در فرهنگ ما جایگاه ویژه‌ای دارد و هر از چندی به مناسبت‌های مختلف یا برای اینکه حس‌مان را نسبت به کسی نشان دهیم، به دوستان و آشنایان هدیه می‌دهیم. معمولا در این موارد بعد از چالش «چی بپوشم؟» با چالش «چی بگیرم؟» مواجه می‌شویم.

در این یادداشت توضیح می‌‌دهیم که چرا کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی می‌تواند گزینه خوبی برای هدیه دادن باشد و چطور می‌توانید این کتاب‌ها را هدیه بدهید.

هدیه دادن کتاب الکترونیکی و صوتی چه مزایایی دارد؟

شما را ورشکست نمی‌کند!

قیمت کتاب الکترونیکی و صوتی نسبت به ارزشی که دارد بسیار مناسب است. شما با ۱۰ هزار تومان و یا حتی کمتر، می‌توانید کتاب‌های خوبی برای هدیه دادن انتخاب کنید.

برای هر سن و جنسیتی مناسب است

یکی از خوبی‌های کتاب این است که زنانه مردانه ندارد و برای سن‌های مختلف می‌شود انتخاب‌های متفاوتی داشت. حتی برای کودکانی که سواد خواندن و نوشتن ندارند، کتاب صوتی می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

همیشه و همه‌جا در دسترس است

نیازی نیست، نصف شهر را برای پیدا کردنش زیرپا بگذارید. هر جایی که باشید و در هر لحظه می‌توانید کتاب‌الکترونیکی و صوتی را برای هدیه دادن انتخاب کنید.

ارسال رایگان به همه‌جا

مرزها و فاصله‌ها محدودیتی ایجاد نمی‌کنند و می‌توانید تنها با چند کلیک، هدیه‌تان را در سریع‌ترین زمان ممکن به دورترین فاصله‌ها ارسال کنید.

حامی محیط‌زیست

برای تولید روزنامه و کاغذ چاپی، هر ساله ۱۲۵ میلیون درخت قطع می‌شود که این کار ۴۴ میلیون تن دی‌اکسیدکربن را افزایش می‌دهد. با جایگزین کردن کتاب‌الکترونیکی و صوتی می‌توانیم به حفظ محیط‌زیست کمک کنیم.  

کتاب باعث خوشحالی سلول‌های مغزی می‌شود

چه کتاب‌ها را به قصد آموختن بخوانید و چه به قصد لذت بردن، خواندن کتاب اثر مفیدی روی مغز شما می‌‌‌‌گذارد.

در یادداشت «۹ دلیل برای اینکه کتاب بخوانیم» توضیح دادیم که کتاب خواندن چه تاثیرهایی روی مغز می‌گذارد.

راهنمای هدیه دادن در طاقچه

چگونه کتاب الکترونیکی و صوتی را هدیه بدهیم؟

هم از روی سایت و هم اپلیکیشن طاقچه می‌توانید کتاب‌ الکترونیک و صوتی دلخواهتان را هدیه بدهید. برای این کار ابتدا اسم کتابی که می‌خواهید هدیه بدهید در سایت یا اپلیکیشن جستجو کنید. وقتی کتاب را پیدا کردید، اگر از گوشی همراه یا تبلت استفاده می‌کنید در صفحه اصلی کتاب، بالا سمت راست، روی آیکون سه‌نقطه (…) کلیک کنید و گزینه «هدیه به کاربر دیگر» را بزنید. اگر از سایت استفاده می‌کنید، در پایین آیکون «خرید» می‌توانید گزینه «هدیه به دیگران» را پیدا کنید.

بعد از تمام کردن این مراحل وارد قسمت پرداخت می‌شوید. یکی از گزینه‌های پرداخت را انتخاب کنید و مراحلش را تا آخر بروید. بعد از تمام شدن مرحله پرداخت، یک لینک برای شما آماده می‌شود که یک متن پیش‌فرض دارد. این لینک به آدرس ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد. شما می‌توانید متن پیش‌فرض را تغییر دهید و متن خودتان را بنویسید. فقط دقت کنید لینکی را که داخل متن وجود دارد پاک نکنید.

 خب هدیه شما آماده است. می‌توانید لینک و متن را به کمک ایمیل، تلگرام یا نرم‌افزارهای ارتباطی دیگر برای کسی که می‌خواهید ارسال کنید. کسی که هدیه را دریافت می‌کند، با کلیک کردن روی لینک می‌تواند از آن استفاده کند. اگر قبلا از طاقچه استفاده کرده باشد، کتاب به کتابخانه‌اش اضافه می‌شود و اگر در طاقچه ثبت‌نام نکرده باشد، با گرفتن یک آدرس ایمیل، ثبت‌نامش انجام می‌شود و هدیه به دستش می‌رسد.

اگر در هر کدام از مراحل مشکلی داشتید می‌توانید با این شماره‌ها با بخش پشتیبانی تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۱۴۹۸۰۸ ۰۲۱۸۸۱۴۹۸۱۰

هدیه سازمانی

کارت‌های اعتباری طاقچه

هدیه سازمانی

موسسه «گلسدور» در تحقیقاتی که روی ۵ هزار کارمند انجام داد، به این نتیجه رسید که یکی از عومل مهمی که در استعفا یا ماندن کارمندان تاثیر دارد، فرهنگی است که بر آن شرکت حاکم است. این فرهنگ با روابط صمیمانه بین کارمندان و مدیران، مراسم‌های درون سازمانی و کارهایی که یک شرکت برای کارمندان خود انجام می‌دهد، تعریف می‌شود.

شرکت‌ها و سازمان‌ها تلاش می‌کنند به بهانه‌های مختلف برای کارمندانشان کارهایی انجام دهند تا حس خوبی به آنها منتقل کنند. یکی از این کارها هدیه‌ گرفتن است. چیزهایی مانند؛ سررسید و تقویم تا خودکار و اقلام خوراکی. با توجه به مزایایی که چند خط بالاتر گفتیم، برای این سازمان‌ها نیز یکی از گزینه‌های خوب می‌تواند کتاب الکترونیکی و صوتی باشد.

برای خرید گروهی این امکان وجود دارد که کارت‌های اعتباری هدیه بدهید. این کارت‌ها شبیه کارت‌های هدیه‌ی بانکی هستند و به اندازه‌ی قیمتی که روی کارت مشخص شده می‌توان کتاب‌الکترونیکی یا صوتی خرید. از مزایای این روش این است که شخص هدیه گیرنده می‌‌تواند کتاب مورد نظرش را خودش انتخاب کند. علاوه براین وقتی به صورت گروهی کارت‌های اعتباری را تهیه می‌کنید، می‌توانید از تخفیف‌های ویژه‌ای استفاده کنید.

برای تهیه کارت‌های اعتباری به صورت گروهی می‌توانید با بخش مارکتینگ (داخلی ۵) تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۱۴۹۸۰۸ ۰۲۱۸۸۱۴۹۸۱۰


کتاب خواندن و شنیدن تفریحِ لذت‌بخش ماست و طاقچه تلاش می‌کند این تفریح را آسان‌تر کند. اگر طاقچه را نمی‌شناسید آن را به صورت رایگان دانلود کنید و سری به فروشگاه کتاب‌هایش بزنید. در طاقچه می‌توانید کتاب‌های الکترونیک، روزنامه، مجله و کتاب‌های صوتی نیز پیدا کنید.

(۹۶۸ بازدید تا امروز)

این یادداشت‌ها را هم بخوانید

اشتراک گذاری