با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حزب اعتماد ملی

دانلود و خرید کتاب حزب اعتماد ملی

اعتمادی که نه ملی بود و نه اسلامی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حزب اعتماد ملی  نوشته  موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حزب اعتماد ملی

حزب اعتماد ملی؛ اعتمادی که نه ملی بود و نه اسلامی جلد ششم از مجموعه انقلاب اسلامی، احزاب و گروه‌ها است که به معرفی حزب اعتماد ملی می‌پردازد. حزب اعتماد ملی یکی احزاب خلق الساعه و با عملکرد سوء است که در فتنه ۸۸ و چند انتخابات، آزمون نامناسبی از خود بجای گذارد و اینک دبیر کل آن در حصر قرار دارد و این حزب، عملاً منحل گردیده است.

 درباره مجموعه انقلاب اسلامی، احزاب و گروه‌ها

احزاب در ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی عموما با نگاه و بر اساس فرهنگ غربی به وجود آمدند و صاحبان قدرت و ثروت و سلطه‌گران و مستبدانی این احزاب را برای پیشبرد اهداف خود ایجاد کردند. 

در پیروزی انقلاب اسلامی، هیچ جناح و حزبی مؤثر نبود آن چنان که بتوان پیروزی انقلاب را منوط به آن دانست. لیکن بعد از پیروزی انقلاب اسلامی؛ احزاب، گروه‌ها و جناحهای متعددی بوجود آمدند که تلاش کردند در انتخابات مردم و سیاست‌های حکومت تأثیرگذار شوند در حدی که قدرت در اختیار آنان قرار گیرد. متأسفانه شکل گیری و فعالیتهای احزاب و گروه‌ها بر اساس نیاز انقلاب و مردم و نظام انجام نشد و طبق موازین اسلامی و اخلاقی پیش نرفت و لذا اثرگذاری آنان، در اکثر موارد آثارمنفی و مخرب داشته است. 

از ویژگی‌های کتاب‌های مجموعه انقلاب اسلامی، احزاب و گروه‌ها می‌توان به به روز بودن موضوعات، بررسی به شیوه جریان شناسی، مستند بودن بررسی مخصوصاً به منابع خود حزب اشاره کرد. 

 خواندن مجموعه انقلاب اسلامی، احزاب و گروه‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌‌مندان به کتاب‌های حوزهعلوم سیاسی و اجتماعی مخاطبان این مجموعه‌اند.

 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۳۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۹۵-۴۶۹-۶
تعداد صفحات۴۳۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۹۵-۴۶۹-۶