شکستگی اندام تحتانی 3 (2020)

دانلود و خرید کتاب شکستگی اندام تحتانی 3 (2020)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شکستگی اندام تحتانی 3 (2020)  نوشته  حسین احمدزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شکستگی اندام تحتانی 3 (2020)

کتاب شکستگی اندام تحتانی 3 (2020) نوشته حسین احمدزاده، مهدی کمیجانی و مهدی حشمتی‌فر مجموعه‌ای کامل از آخرین اطلاعات به روز شده مربوط به درس پزشکی ارتوپدی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این اثر همچنین شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب  شکستگی اندام تحتانی 3 (۲۰۲۰)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب شکستگی اندام تحتانی 3 (۲۰۲۰) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب شکستگی اندام تحتانی 3 (۲۰۲۰) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب شکستگی اندام تحتانی 3 (۲۰۲۰) به کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۷۲-۹
تعداد صفحات۲۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۷۲-۹