با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مربع تراز

دانلود و خرید کتاب مربع تراز

رازهای مدیریت کسب و کار در شرایط بحران

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مربع تراز  نوشته  توماس ریتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مربع تراز

کتاب مربع تراز اثر جمعی از نویسندگان است که به یکی از موضوعات مهم امروز یعنی حفظ کسب و کار در چنین شرایطی پرداخته‌اند. این کتاب رازهای مدیریت کسب کار در شرایط بحران را با مخاطبانش درمیان می‌گذارد.

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان این کتاب را با ترجمه دکتر فرزاد کریمی (دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی)، محسن محمدی حسنلوئی (دانشجوی دکتری مدیریت بازرگانی و دبیر میز اشتغال مرکز ماهر بسیج) و زهرا محمدی حسنلوئی (کارشناسی ارشد اقتصاد) منتشر کرده است.

درباره کتاب مربع تراز

بحران‌هایی همانند کرونا همواره کسب و کارها را تهدید می‌کنند. اما اگر کسب و کاری بخواهد از این بحران‌ها عبور کند باید بتوانند با اتکا به تواناییهای خود و شناخت دقیق از بازار به کمک ابزاری قدرتمند از این بحران به سلامت عبور کنند. توماس ریتر، برای کمک به تمام صاحبان صنایع و کسب و کارها، مدلی را به نام مربع تراز طارحی کرده است؛ این مدل بعد از کارآزمایی خود برای شرایط کرونایی و سایر بحران ها متناسب سازی شده است و این کتاب ترجمه‌ای است که متناسب برای صاحبان کسب و کار، پژوهشگران حوزه کسب و کار و بازرگانی، دانشجویان و اساتید رشته های مرتبط با مدیریت کسب و کار و حتی سازمان‌های دولتی انجام شده است.

مربع تراز نوشته توماس ریتر و کارستن‌لوند پدرسون است. آن‌ها در این کتاب به کسب و کارها کمک می‌کنند تا بخش‌های مختلف کسب و کار خود را تراز کرده و بتوانند مدیریت بهتری بر کسب و کار خود داشته باشند. در این کتاب راهکارهای بهبود کسب و کارها در شرایط کرونا را می‌خوانیم. یاد می‌گیریم که چگونه به ارزیابی تاثیر کروناویروس بر مدل کسب و کارمان بپردازیم. با مدل مربع تراز آشنا می‌شویم و کسب و کار خود را با این مدل منتطبق می‌کنیم. اما چرا چنین چیزی اهمیت دارد؟

به طور خلاصه ، یک بحران نه تنها چهار بعد یک مدل کسب و کار را به چالش می کشد بلکه فرصت هایی را برای تنظیم هر یک از ابعاد و چگونگی ارتباط آنها با یکدیگر ایجاد می کند. هنگامی که بحرانی مانند همه گیر کرونا ویروس به یک سازمان برخورد می کند ، مدیران آن باید فوراً و در درازمدت تأثیر مدل مدل کسب و کار خود را ارزیابی کنند. چارچوبی که بیش از یک دهه از تدریس ایجاد کرده ایم می تواند به مدیران کمک کند تا خطرات و فرصتهای مدل بحران را که بحران ارائه می دهد ، شناسایی کنند.

به چهار بعد اصلی مدل کسب و کار خود نگاه خواهید کرد: مشتریان ، ارزش پیشنهادی ، توصیف ارزش و قابلیت ها. دوم ، ارتباطات بین این ابعاد را تحلیل خواهید کرد. سوم ، اهداف واقع بینانه را برای سازمان خود در طول و بعد از بحران تعریف خواهید کرد. (ممکن است بخواهید اهداف مختلفی را برای سناریوهای مختلف بحران ، از جمله بهبود سریع بحران در مقابل دوره قفل طولانی در نظر بگیرید.

کتاب مربع تراز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن کتاب مربع تراز را به تمام صاحبان صنایع و کسب و کارها پیشنهاد می‌کنیم. اگر حفظ کسب و کارتان در چنین شرایطی برایتان اهمیت دارد، خواندن این کتاب به شما کمک می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۷۵۵۰۰-۳
تعداد صفحات۱۱۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۷۵۵۰۰-۳