کتاب جامع آسکی در جراحی عمومی (1400)

دانلود و خرید کتاب کتاب جامع آسکی در جراحی عمومی (1400)

مجموعه‌ای کامل ویژه آزمون شفاهی بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کتاب جامع آسکی در جراحی عمومی (1400)  نوشته  عادل زینال پور قطار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کتاب جامع آسکی در جراحی عمومی (1400)

کتاب جامع آسکی در جراحی عمومی (1400) نوشته عادل زینال‌پور قطار، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته جراحی عمومی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب جامع آسکی در جراحی عمومی (1400)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب کتاب جامع آسکی در جراحی عمومی (1400) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب کتاب جامع آسکی در جراحی عمومی (1400) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب جامع آسکی در جراحی عمومی (1400) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب جامع آسکی در جراحی عمومی (1400) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۱۵-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۳۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۱۵-۳