با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الویس پریسلی چه کسی بود؟

دانلود و خرید کتاب الویس پریسلی چه کسی بود؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب الویس پریسلی چه کسی بود؟  نوشته  جف ادگرز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب الویس پریسلی چه کسی بود؟

الویس پریسلی چه کسی بود؟ نوشته جف ادگرز‮‌‫ از مجموعه کتاب‌های به سوی موفقیت نشر طاهریان است مطالعه‌ زندگی‌نامه‌ مشاهیر مورد علاقه خیلی از کتاب خوانان به‌ویژه نوجوانان و جوانان است. این دسته از کتاب‌های مجموعه‌ «به سوی موفقیت» همه ویژگی‌های یک زندگی‌نامه‌ خوب را دارد. این مجموعه با نگاهی داستان‌گونه، بیانی روان و شیرین، همراه با اطلاعاتی دقیق، برای نوجوانان و جوانان تألیف شده‌ است. تصاویر ساده و دلنشین این کتاب‌ها، بر جذابیت آن‌ها افزوده‌است. 

 دباره کتاب الویس پریسلی چه کسی بود؟

الویس آرون پریسلی در ۸ ژانویه ۱۹۳۵ در توپلو، می‌سی‌سی‌پی متولد شد. مادرش، گلادیس، دوقلو باردار بود، اما او این موضوع را نمی‌دانست؛ مانند بسیاری از افراد فقیر در جنوب، پرسلی‌ها پول مراجعه به پزشکان را نداشتند؛ بنابراین مادر الویس در خانه زایمان کرد. زایمان سخت بود. حدود ساعت چهار صبح، گلدیس پسری به دنیا آورد، اما متأسفانه او هنوز متولد نشده بود. سپس گلدیس فهمید نوزاد دیگری هنوز دارد. حدود نیم ساعت بعد، الویس متولد شد. خانواده نام کودکی را که درگذشت جسی گارون گذاشتند. پسر سالم الویس آرون نام‌گذاری شد. گلدیس و ورنون پریسلی حتی قادر به تهیه سنگ قبر برای جسی گارون کوچک نبودند. 

الویس هرچند هرگز با جسی گارون ملاقات نکرد، اما تمام مدت به فکر دوقلوی خود بود. او فکر می‌کرد که زندگی با یک برادر چگونه خواهد بود. به عنوان یک پسر بچه، او حتی به مزار جسی هم می‌رفت. الویس به عنوان یک ستاره معروف راک، هنوز هم در مورد برادری که هرگز نمی‌شناخت صحبت می‌کرد.

دوران کودکی الویس آسان نبود. خانواده‌اش برای بقا بسیار تقلا می‌کردند، آنها در قسمت فقیرنشین شهر زندگی می‌کردند. خانه آنها فقط دو اتاق داشت....

 اگر دوست دارید با زندگی الویس پریسلی، حاکم بلامنازع سبک موسیقی راک اند رول بیشتر آشنا شوید، این کتاب را بخوانید.

 خواندن کتاب الویس پریسلی چه کسی بود؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه دوست داران کتاب های زندگی نامه به ویژه جوانان و نوجوانان.

 بخشی از کتاب الویس پریسلی چه کسی بود؟

حالا که الویس گیتار داشت، می‌خواست دائم آن را بنوازد. گلدیس از یک کشیش محلی به نام فرانک اسمیت خواست تا در آموزش گیتار به پسرش کمک کند. الویس نیز خودش کنجکاو بود. او با خواندن کتاب متوجه شد که انگشتان خود را کجای گیتار باید قرار دهد. الویس شروع به گوش دادن به WELO، ایستگاه رادیویی محلی کرد. در آنجا، او هنر نوازندگان قدیمی و بهتر گیتار را شنید. او با دقت به نحوه نوازندگی آنها گوش می‌داد و هر شنبه شب، الویس، گلادیس و ورنون دور رادیوی خود جمع می‌شدند. آنها آهنگهای ستارگان موسیقی کشور را از گرند اُل اپری (کنسرت هفتگی موسیقی کانتری در نشویل) گوش می‌دادند. الویس بعدها گفت: "من گیتار گرفتم و آنقدر نوازندگی دیگران را تماشا کردم تا کمی یاد گرفتم که بنوازم، اما من هرگز در جمع آواز نمی‌خواندم زیرا بسیار خجالتی بودم، می‌دانید. "

در کلاس هفتم، الویس هر روز گیتار خود را به مدرسه می‌آورد، به جز وقتی که باران می‌بارید. بعضی از بچه‌ها او را مسخره کردند. آنها آهنگهای او را "موسیقی جنگلی " نامیدند. "موسیقی جنگلی " عنوان ناخوشایندی برای کسانی بود که در جنگل‌های پشتی زندگی می‌کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۸۴-۱۱۷-۱
تعداد صفحات۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۸۴-۱۱۷-۱