با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مارک تواین چه کسی بود؟

دانلود و خرید کتاب مارک تواین چه کسی بود؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مارک تواین چه کسی بود؟  نوشته  آپریل‌جونز پرینس‮‌‫  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مارک تواین چه کسی بود؟

مارک تواین چه کسی بود؟ نوشته آپریل‌جونز پرینس‮‌‫ از مجموعه کتاب‌های به سوی موفقیت نشر طاهریان است مطالعه‌ی زندگی‌نامه‌ی مشاهیر مورد علاقه خیلی از کتاب خوانان به‌ویژه نوجوانان و جوانان است. مجموعه‌ی «به سوی موفقیت» همه ویژگی‌های یک زندگی‌نامه‌ خوب را دارد. این مجموعه با نگاهی داستان‌گونه، بیانی روان و شیرین، همراه با اطلاعاتی دقیق، برای نوجوانان و جوانان تألیف شده‌ است. تصاویر ساده و دلنشین این کتاب‌ها، بر جذابیت آن‌ها افزوده‌است. 

درباره کتاب مارک تواین چه کسی بود؟

مارک تواین بزرگ‌ترین داستان‌سرای آمریکا بود. او در ساخت داستان‌ها آنقدر تبحر داشت که حتی اسمش را هم خودش انتخاب کرد. (او با نام ساموئل لانگورن کلمنس متولد شد.) بهترین داستان‌های او از ماجراهای دوران کودکی خودش در شهر هانیبال، میسوری رودخانه می‌سی‌سی‌پی بود.

مارک تواین زندگی هیجان‌انگیزی داشت؛ او ناخدای کشتی بخار، معدنچی طلا و خبرنگار روزنامه بود. او به سراسر دنیا سفر می‌کرد و در مورد نوشتن و تجربیات خود سخنرانی می‌کرد - که واقعاً بیشتر شبیه نمایش‌های مجازی امروزی است. مارک تواین مشهورترین و موفق‌ترین نویسنده عصر خود شد. بسیاری از داستان‌های او خنده‌دار است، اما اغلب این شوخ‌طبعی کنایه‌ای به مسائل جدی، از جمله نژادپرستی، حرص و طمع و بی‌عدالتی دارد.

آمریکا در طول زندگی مارک تواین تغییرات زیادی ایجاد کرد. وی آمریکایی‌ها را به چالش کشید تا نشان دهد آنها چه کسانی هستند و به کجا می‌روند.

 اگر دوست دارید با مارک‌ تواین و زندگی او بیشتر آشنا شوید این کتاب را بخوانید.

 خواندن کتاب مارک تواین چه کسی بود؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 جوانان و نوجوانانی که به شناخت شخصیت‌های یزرگ تاریخی و خواندن زندگی‌نامه علاقه دارند مخاطبان این کتاب‌اند.

 بخشی از کتاب مارک تواین چه کسی بود

"ابتدا حقایق خود را دریافت کنید، سپس می‌توانید آنها را به همان اندازه که دوست دارید تحریف کنید."

- مارک تواین

سام ممکن بود در تمام عمر ناخدای کشتی روی رودخانه بماند؛ اما در بهار ۱۸۶۱، پس از رئیس‌جمهور شدن آبراهام لینکلن، جنگ‌های داخلی در ایالات متحده آغاز شد. ناگهان، آمریکایی‌ها با یکدیگر می‌جنگیدند. به همین خاطر همه فعالیتهای تجاری در رودخانه می‌سی‌سی‌پی متوقف شد.

جنگ‌های داخلی کشور را به شمال (اتحادیه) و جنوب (کنفدراسیون) تقسیم کرد.

جنگ مدنی

برای دهه‌ها قبل از شروع جنگ مدنی، ایالتهای شمالی و جنوبی برده‌داری می‌کردند. شمال شامل منطقه‌ای پر از مزارع کوچک و کارخانه‌ها بود، جایی که کارگران برای کار خود حقوق دریافت می‌کردند. جنوب منطقه‌ای با مزارع بزرگ زیادی بود که وابسته به کار برده‌ها برای تولید محصولاتی مثل توتون و پنبه در محصولات زراعی بود. برای بسیاری از سال‌ها، جنوبی‌ها احساس می‌کردند که بانک‌های شمالی، قیمت محصولات را تعیین می‌کنند.

در کل، یازده ایالت جنوبی از اتحادیه ایالات آمریکا خارج شدند. شمال گفت هیچ ایالتی حق این کار را ندارد و برای حفظ اتحادیه در سال ۱۸۶۱ به جنگ پرداخت. پس از پیروزی شمال در سال ۱۸۶۵، برده‌داری لغو شد. چهار سال جنگ ۶۲۰، ۰۰۰ زندگی را قربانی کرد.

سام نظرات قاطعی در مورد درگیری نداشت. او امیدوار بود که جنگ به سرعت به پایان برسد و راهی هانیبال شود. او می‌خواست به کار در روی رودخانه برگردد.

حتی اگر این یک ایالت برده‌دار بود ولی میسوری همچنان بخشی از اتحادیه بود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۸۴-۱۱۱-۹
تعداد صفحات۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۸۴-۱۱۱-۹