با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آزمایشگاه فیزیک ۳؛ جلد اول، حرارت

دانلود و خرید کتاب آزمایشگاه فیزیک ۳؛ جلد اول، حرارت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آزمایشگاه فیزیک ۳؛ جلد اول، حرارت  نوشته  علیرضا کشاورز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آزمایشگاه فیزیک ۳؛ جلد اول، حرارت

کتاب حاضر جلد اول از آزمایشگاه فیزیک ۳ اثر دکتر علیرضا کشاورز و دکتر زهرا سلطانی اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی شراز و دانشگاه آزاد اسلامی این شهر است.

 درباره کتاب آزمایشگاه فیزیک ۳

آزمایشگاه فیزیک ۳ شامل آزمایش‌هایی در زمینه فیزیک حرارت و ترمودینامیک، موج و نور است. در کتاب حاضر به عنوان جلد اول آزمایشگاه فیزیک ۳ به قسمتی از این آزمایشگاه که به فیزیک حرارت اختصاص می‌یابد پرداخته شده است. 

این کتاب به منظور استفاده دانشجویان کاردانی و کارشناسی رشته‌های فیزیک و فنی در درس آزمایشگاه فیزیک پایه ۳ و آزمایشگاه فیزیک حرارت و نیز به عنوان مکمل کتاب‌های درسی در این زمینه نوشته شده است. درابتدای کتاب مقدمه‌ای برای آشنایی با پردازش داده‌ها در سطح آزمایشگاه‌های فیزیک پایه آورده شده است. 

در تنظیم متن کتاب سعی شده که دانشجو ابتدا مبانی نظری لازم برای هر آزمایش را فراگیرد و با علم به آن، دست به عمل بزند و آموخته‌های خود را بیازماید. در پایاین هر آزمایش هم تمرین‌ها و پرسش‌هایی برای تفکر و آزمون بیشتر گنجانده شده است.

این کتاب شامل آزمایش‌های متعددی است که انجام آنها در یک نیمسال تحصیلی ضروری نیست بلکه متناسب با امکانات موجود در آزمایشگاه، تعدادی از آنها انتخاب می‌شوند.

 خواندن کتاب  آزمایشگاه فیزیک ۳، جلد اول را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دانشجویان کاردانی و کارشناسی رشته‌های فیزیک و فنی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۲۵
شابک۹۶۴-۸۴۱۱-۳۷-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۱۶۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۲۵
شابک۹۶۴-۸۴۱۱-۳۷-۹