با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فراموش کردن عشق نافرجام

دانلود و خرید کتاب فراموش کردن عشق نافرجام

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فراموش کردن عشق نافرجام  نوشته  محمد محمدخانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب فراموش کردن عشق نافرجام

درباره نویسنده محمد محمدخانی

محمد محمدخانی در رشته مدیریت تحصیل نموده و در طول زندگی کاری خود بنابر اقتضای آن با افراد متعددی آشنا گردیده و از مشکلات زندگی آنها باخبر شده است. عمده فعالیت نویسنده این کتاب در حوزه های تحقیق، بازاریابی و فروش بوده است و در زمینه های روانشناسی و جامعه شناسی مطالعه های فراوانی داشته است و در دوره های متعددی شرکت نموده است و این مطالعات و تحقیقات را در کار و زندگی خود بکاربرده و تجربیات خوبی را کسب نموده است. کتاب فراموش کردن عشق نافرجام در جهت رهایی افراد از افکار آزار دهنده و ترک رفتارهای ناهنجار در خصوص تجربه های عشقی ناموفق و شکست خورده نوشته شده است.

خواندن کتاب «فراموش کردن عشق نافرجام» را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام افرادی که دچار عشق نافرجام شده اند و افکار و تبعات این عشق نافراجام آنها را دچار مشکلات روحی و روانی و گاها مشکلات رفتاری شده اند و زندگی طبیعی و عادی آنها را دچار اختلال گردیده است می توانند با مطالعه و بکاری گیری روشهای پیشنهادی در این کتاب به سوی یک زندگی عادی برگشته و روح و روان خود را رها سازند.
«فراموش کردن عشق نافرجام» کتابی آموزشی، کاربردی برای کسانی است که در عشق خود دچار شکست و یا تردید شده اند و برای ساخت آینده خود نیاز دارند که این عشق نافرجام را فراموش کرده و به روال عادی زندگی خود بازگردند.

بخش‌هایی از کتاب «فراموش کردن عشق نافرجام»

در کتاب «فراموش کردن عشق نافرجام» ابتدا به بررسی کوتاهی در خصوص موضوع عشق و علاقه پرداخته ایم و پس از آشنایی مختصری با موضوع بحث، با ارائه راهکارهای متعدد و متنوع و جمع آوری پاره ای از روش ها و راهکارهایی که به صورت پراکنده در کتب روانشناسی و علمی در خصوص پایان دادن به عشق های نافرجام و فراموش کردن آنچه ما را به سوی بازگشت و گرفتاری مجدد در این امر وامیدارد، سعی شده تا با بیانی ساده بتوانیم در حل این مشکل، قدمی هرچند کوچک برداریم.

اگرچه برای حل مشکلات و گرفتاری های روحی و روانی در این خصوص، مشاوره با یک روانشناس و مشاور خبره راه گشاه و اصولی می باشد اما دانستن و بکارگیری پاره ای از راهکارها و روش های ساده می تواند یاری رسان افراد آسیب دیده برای عبور از این بحران روحی و روانی باشد.

بنده به عنوان یک شهروند و یک انسان که در این اجتماع زندگی می کنم، سالهاست که در گوشه و کنار از مطبوعات گرفته تا رسانه های گروهی و در مدرسه و دانشگاه و... حرف از عشق و عاشقی و جدایی و مشکلات آن سخن می شنوم اما کمتر کسی را دیده ام که به فکر مدیریت این موضوع باشد.

ما در گذشته و فرزندان ما در حال، سالیان دراز را به تحصیل علم و دانش در مدرسه و دبیرستان و دانشگاه می پردازند اما صد دریغ و افسوس که در طول این دوران که یک زمان طلایی برای تربیت و رشد عقلی و عاطفی است هیچگونه آموزشی در خصوص بایدها و نبایدهای زندگی و اصول بنیادین مدیریت زندگی به ما داده نمی شود و تنها پاره ای اطلاعات خشک و بی استفاده، مغز و فکر ما را پر می کند و در طول زندگی زمانی به این نتیجه می رسیم که با بحرانی روبه رو گردیم.

شاید بکارگیری و استفاده از تمام این روش ها و توصیه ها، برای همه افراد امکان پذیر و عملی نباشد ولی هر فرد با توجه به روحیات و حالات خود می تواند با بکاربستن تعدادی از این روش ها به حل مشکل خود پرداخته و قدمی به سوی بهبود بردارد.

بهبود و رهایی از این بحران و مشکل، مستلزم صرف وقت، حوصله و تداوم در بکارگیری راهکارها و پیشنهادات ارائه شده دارد و حصول نتیجه جز بخواست و تلاش فرد درگیر حاصل نحواهد شد..

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۷,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۰
شابک٩٧٨–٦٢٢-٧٥٢٧–٩١-٩
تعداد صفحات۱۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۷,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۰
شابک٩٧٨–٦٢٢-٧٥٢٧–٩١-٩