با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
من همیشه راهی پیدا می کنم

دانلود و خرید کتاب من همیشه راهی پیدا می کنم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب من همیشه راهی پیدا می کنم  نوشته  تاد کرانسکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب من همیشه راهی پیدا می کنم

کتاب من همیشه راهی پیدا می کنم داستانی نوشته تاد کرانسکی با تصویرگری دیوید پارکینز است. این کتاب داستان جالبی را از دختر کوچولویی تعریف می‌کند که تنها سه ساله است و کارهای بامزه و تصمیماتش همیشه منجر به خرابکاری‌های کودکانه می‌شود. 

این داستان زیبا درباره دخترکی است که فقط سه سالش است. دختر کوچولو گاهی اوقات حسابی خرابکاری می‌کند و گاهی هم تصمیم می‌گیرد تا خودش کارهایش را انجام دهد که مزاحم دیگران نشود، اما نتیجه تبدیل به یک فاجعه خیس و کثیف و خاک‌آلود می‌شود. نتیجه‌ای که شما را می‌خنداند و به دنیای افکار کودکانه می‌برد. این داستان زیبا می‌تواند کودکان را بخنداند و در عین حال به آن‌ها درباره امانت داری، احترام به بزرگ‌ترها، اجازه گرفتن از دیگران برای استفاده از وسایلشان و مراقبت کردن از خودشان چیزهایی یاد بدهد. 

کتاب من همیشه راهی پیدا می‌کنم را می‌توانید با ترجمه هومان فتحی لقمان و علی فتحی لقمان بخوانید و همراه با کودکانتان لحظات خوشی را رقم بزنید.

کتاب من همیشه راهی پیدا می کنم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب داستانی جذاب برای کودکان گروه سنی پیش از دبستان دارد. مربیان، والدین و کسانی که با کودکان کار می‌کنند هم می‌توانند از داستان جالب و بامزه این کتاب برای گفتگو با کودکان کمک بگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۳۶۵۳-۶
تعداد صفحات۳۳صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۳۶۵۳-۶